Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1155473
30924
262
100
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" fém jelvény (30mm) T:2
1222727
30925
262
500
Numismatik
1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" 2db fém jelvény, egyik zománcozott, hátoldalán "TÖRV. VÉD." jelzéssel, másik Madarassy Walter szignóval (22,5mm) T:2
1301137
30926
262
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" (13x) Br jelvény + "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" (2x) zománcozott Br jelvény + Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Br jelvény "LUDVIG BP THÉK U. 44." gyártói jelzéssel (3x) + Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1936. "XXVII. Országos Katolikus Nagygyűlés - XI. Ince" ezüstözött Cu lemez jelvény (29mm) T:vegyes, 2db jelvényről tű hiányzik 1300364
30927
262
Numismatik
~1940-1950. 8db klf szocialista sportérem- és plakett márványtalpon T:2,2- 1286138
30928
262
Numismatik
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" fém kitűző (27mm) T:2
1256218
30929
262
Numismatik
1949. "MHK (Munkára harcra kész)" aranyozott Br jelvény + ~1970. "Szovjet-magyar barátsági" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2,2-
1300630
30930
262
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" (3x) Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, mindhárom tokban, egyik miniatűrrel T:2 egy tok sérült
1300617
30931
262
Numismatik
~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül + "Szakma Kiváló Dolgozója - Könnyűipar" zománcozott jelvény dísztokban, miniatűr nélkül, benne 2db viselésre jogosító igazolvány T:2
1300700
30932
262
Numismatik
~1950-1980.18db-os vegyes magyar jelvény és kitüntetés tétel, közte "Munka Érdemérem" (2x) zománcozott Br kitüntetés, mindkettő tokban, egyik miniatűrrel együtt; "BM Törzsgárda" (8xklf) 5,10,15,20,25,30,35 és 40 év után T:vegyes 1303775
30933
262
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" arany és ezüst fokozatai a rendőrség tagjai részére, zománcozott kitüntetések mellszalagon T:2 1300827
30934
262
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel tokban + 1991. "1956-os Emlékérem" ezüstözött Br érem mellszalagon. Szign.: D.L. VÉSNÖK KFT. T:2 1298170
30935
262
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban + ~1960-1970. "Önkéntes Rendőri Szolgálatért" 10 év és 15 év, zománcozott fém jelvények tokban, egyik tok sérült T: 1-,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF