https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 62
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1250724
13624
262
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Csatkai Endre: Sopron. (Magyar Műemlékek) Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Számos képpel. 1265097
13625
262
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1265620
13626
262
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
The Studio, An illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Bekötött számok az 52-55 évfolyamokból. Egy-két melléklet hiányzik. Korabeli vászonkötésben, számos érdekes műmelléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
1265129
13627
262
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Sándy Gyula: Tetőszerkezetek - ácsmunkák. Magyar építőművészet. Bp., é.n., Magyar Építőművészet Kiadóvállalat. Számos mérnöki rajzzal. Kiadói, szakadozott kartontokban. 1235854
13628
262
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Derkovits, Gyula: 1514: une série de gravures sur bois. Bp., [1948], Szikra. 11 db fametszetről készült reprodukció, francia nyelvű bevezetővel, hiánytalan, papír mappában, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1034129
13629
262
0
26000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1216022
13630
262
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1012384
13631
262
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kudelich Lajos: A hely szelleme. Felsőerek 1995-1997. Bp., 2002, Interart. Számos érdekes fényképpel. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1114959
13632
262
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Morelli, M (szerk.): Királyi paloták. Bp., é.n., Alexandra. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1217847
13633
262
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1962, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222732
13634
262
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222633
13635
262
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse