Porzellan Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1303751
11135
262
Hollóházi madaras padlóváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 41 cm
1305429
11136
262
Hollóházi Budapesti Vegyiművek reklám tálka, matricás, jelzett, kopott aranyozás, 17×20 cm 1302721
11137
262
Hollóházi áttört porcelán tál, matricás, jelzett, kézi áttöréssel, apró kopásnyomokkal, 25×19×10,5 cm 1299592
11139
262
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:17 cm 1304369
11140
262
1157043
11141
262
Fischer J. Budapest lábas doboz, tető nélkül, jelzett, hibátlan, 10×18 cm, m:10 cm
1252174
11142
262
2 db virágmotívumos Kispesti Porcelán kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1284862
11143
262
Drasche porcelán bonbonier, sérüléssel, jelzett, d: 10,5 cm, m: 5,5 cm 1302830
11144
262
3 db különféle porcelán hamutál, jelzettek. Drasche, Hollóházi, Herendi (tercier). 1299684
11145
262
Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm 1303093
11146
262
"Paul Pastaud" Limoges francia, aranyozott szélű, mini porcelán falitányér. Matricás, jelzett, tetején sérült. d: 4 cm.
1302909
11147
262
Kiúh Táng porcelán tányér, hibátlan, jelzett, d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF