Porzellan

Zahl der Lose: 87

Hollóházi madaras padlóváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 41 cm
11135.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi Budapesti Vegyiművek reklám tálka, matricás, jelzett, kopott aranyozás, 17×20 cm
11136.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi áttört porcelán tál, matricás, jelzett, kézi áttöréssel, apró kopásnyomokkal, 25×19×10,5 cm
11137.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás,  jelzett, hibátlan,  d:17 cm
11139.

Rufpreis:
2 400 HUF

11140.

Rufpreis:
800 HUF

11141.

Rufpreis:
12 000 HUF

2 db virágmotívumos Kispesti Porcelán kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11142.

Rufpreis:
800 HUF

Drasche porcelán bonbonier, sérüléssel, jelzett, d: 10,5 cm, m: 5,5 cm
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db különféle porcelán hamutál, jelzettek. Drasche, Hollóházi, Herendi (tercier).
11144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm
11145.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

"Paul Pastaud" Limoges francia, aranyozott szélű, mini porcelán falitányér. Matricás, jelzett, tetején sérült. d: 4 cm.
11146.

Rufpreis:
800 HUF

Kiúh Táng porcelán tányér, hibátlan, jelzett, d: 18 cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF