1909 Hadgyakorlat magyar főtisztekkel: Keresztes, Piller, Szirmay, Pongrácz, Patzak, Hoening. Tetején kissé sérült fotó / 1909 k.u.k. military manoevre with high ranking soldiers. Photo with damage 17x12 cm
1877-82 Katona műtermi portréja Lauscher és Társa szegedi műterméből, keményhátú fotó, 10,5x6,5 cm, valamint katona műtermi portréja J.Silberstein veszprémi műterméből, keményhátú fotó, 11x6,5 cm
Indiai díszkard oroszlánfejes markolattal, vászonborítású hüvellyel, a penge rozsdás, egyébként jó állapotban, pengehossz: 69 cm, teljes hossz: 80 cm / Honourary sword from India with hilt decorated with lion head, with scabbard, the blade is rusty, blade length: 69 cm, full length: 80 cm
1869 - Az 1869-dik évi január hó 8-kán kelt 155. sz körrendelet (A véderőről szóló 1868-dik évi XL. törvényczikk végrehajtása és foganatosítása iránt) teljes szövegű nyomtatványa
cca 1900-1912 Katonai dokumentumok gyűjteménye: előléptetések, napi parancsok, felmentések, igazolások. részben a pécsi 8. huszárezredtől. Össz kb 10 db.