Foto Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1303390
12251
262
Photo
1910 Hámos Antal (1884-?) jogász, a rimaszécsi kerület képviselőjének díszmagyaros fotója, Saját kezű aláírásával. Strelisky fotó. 13x19 cm 1303031
12252
262
Photo
cca 1910 dr. Németh Károly zala megyei főispán díszmagyaros fotója saját kezű aláírásával 14x19 cm 1256745
12253
262
Photo
1930 A Szent Imre szobor avatása a Móricz Zsigmond (Horthy Miklós) körtéren, Serédi Jusztinián és más egyházi méltóságok részvételével. Mácsi András pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
1265533
12254
262
Photo
1965 USA a ghánai nagykövet és Fedorenko elvtárs. Pecséttel jelzett fotó 13x10 cm
1252321
12255
262
Photo
Lányi Sarolta (1891-1975) magyar költő, műfordító, pedagógus fotója Nyikolájeva az "Aratás c. regény szerzőjével, 17x12cm
1299896
12256
262
Photo
1972 Indira Gandhi(1917-1984) indiai politikus magyarországi látogatásán, feliratozott sajtófotó, 13x18 cm 1298862
12257
262
Photo
1903-04 A vindornyalaki Hertelendy Kornélia, valamint Hertelendy Irén keményhátú fotója. Hátoldalon feliratozva. 11x20, ill. 13x21,5 cm. 1298178
12258
262
Photo
cca 1957 "Kádár János és Biszku Béla a forradalmi munkás-paraszt kormány tagjaiként", későbbi nagyítás, hátoldalon feliratozva, 13x18 cm 1304941
12259
262
Photo
cca 1920 Pataki Mihály gólt lő, Neuhaus portás csak szemmel tudta követni. Fradi - III. ker. TVE mérkőzés. Korabeli, hátulján feliratozott sajtófotó. 20x14 cm. 1304901
12260
262
Photo
1944 Szálasi Ferenc nemzetvezetői eskütételekor tartott tisztelet adása a nemzeti zászló előtt. Kartonra ragasztott korabeli német sajtófotó, pecséttel jelzett. 8x11 cm
1304894
12261
262
Photo
1944 Szálasi Ferenc november 4-én a magyar országgyűlés két házának együttes ülésén a királyi várpalota fehér márványtermében a Szent Korona előtt nemzetvezetői esküt tesz. Kartonra ragasztott korabeli sajtófotó, pecséttel jelzett. 8x11 cm. 1267101
12262
262
Photo
cca 1972 Kádár János Balczó Andrásnak gratulál. Szebellédy Géza felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 18x13,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF