Drucksachen

Zahl der Lose: 353

cca 1930-40 Vegyes, aprószentkép tétel, benne litho is, 50db, különböző méretben és minőségben, cca 7x4cm
13151.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 állatos litho gyűjtőkép, 20db
13152.

Rufpreis:
800 HUF

1931 Érdekes anyagú régi szentkép, 12x8 cm
13153.

Rufpreis:
1 200 HUF

1932 A Nemzeti Gyermekhét programfüzete. 21x12 cm.
13154.

Rufpreis:
800 HUF

1932 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke / 1932 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 184p. + XII.
13155.

Rufpreis:
4 000 HUF

1932 Élet, Szépirodalmi képes folyóirat. Szerk.: Alszeghy Zsolt. Sok érdekes cikkel. Félvászon kötésben. pp.:436, 29x20cm
13156.

Rufpreis:
3 000 HUF

1933-47 Választási nyomtatványok a Független Kisgazdapárttal kapcsolatban. 3 db, változó méretben.
13157.

Rufpreis:
1 800 HUF

1933 Il parco nazionale D'Abruzzo. Collezione di monografie edite dalla sezione di Roma del C.A.I. Térképmelléklettel.
13158.

Rufpreis:
1 000 HUF

A szegedi magy. kir. állami Árpádházi Szent Erzsébet leánylíceum 36. értesítője 1932-33 iskolai évről. Közzéteszi Schill Fülöp igazgató.  Szeged, 1933, Városi Nyomda Rt. 75 p. Kiadói, gerincén kissé sérült papírkötésben.
13159.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933 A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség értesítője, pp.:14, 24x17cm
13160.

Rufpreis:
1 000 HUF

1934 Élet, Szépirodalmi heti folyóirat egy évi számai egybe kötve. Sok érdekes cikkel , kép anyaggal. Félvászon kötésben.
13161.

Rufpreis:
3 000 HUF

1934 Kramer Testvérek Textilipar RT. önkéntes tűzoltó testületének meghívója tűzoltó bálra.
13162.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF