Drucksachen Zahl der Lose: 353
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1299284
13151
262
Printed Materials
cca 1930-40 Vegyes, aprószentkép tétel, benne litho is, 50db, különböző méretben és minőségben, cca 7x4cm 1165394
13152
262
Printed Materials
cca 1930 állatos litho gyűjtőkép, 20db
1304205
13153
262
Printed Materials
1931 Érdekes anyagú régi szentkép, 12x8 cm 1279144
13154
262
Printed Materials
1932 A Nemzeti Gyermekhét programfüzete. 21x12 cm.
1220077
13155
262
Printed Materials
1932 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke / 1932 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 184p. + XII.
1251706
13156
262
Printed Materials
1932 Élet, Szépirodalmi képes folyóirat. Szerk.: Alszeghy Zsolt. Sok érdekes cikkel. Félvászon kötésben. pp.:436, 29x20cm
1278021
13157
262
Printed Materials
1933-47 Választási nyomtatványok a Független Kisgazdapárttal kapcsolatban. 3 db, változó méretben.
1284323
13158
262
Printed Materials
1933 Il parco nazionale D'Abruzzo. Collezione di monografie edite dalla sezione di Roma del C.A.I. Térképmelléklettel.
1299982
13159
262
Printed Materials
A szegedi magy. kir. állami Árpádházi Szent Erzsébet leánylíceum 36. értesítője 1932-33 iskolai évről. Közzéteszi Schill Fülöp igazgató. Szeged, 1933, Városi Nyomda Rt. 75 p. Kiadói, gerincén kissé sérült papírkötésben.
1305405
13160
262
Printed Materials
1933 A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség értesítője, pp.:14, 24x17cm
1251694
13161
262
Printed Materials
1934 Élet, Szépirodalmi heti folyóirat egy évi számai egybe kötve. Sok érdekes cikkel , kép anyaggal. Félvászon kötésben.
1258491
13162
262
Printed Materials
1934 Kramer Testvérek Textilipar RT. önkéntes tűzoltó testületének meghívója tűzoltó bálra.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF