Juwelen

Zahl der Lose: 170

Antik ezüst evőkanál (Bécs, 181?) Ag., nettó: 55,4gr, jelzett, 22cm / Antique silver tablespoon (Vienna, 181?) Ag, net. 55,4gr, marked, 22cm
19012.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst szőlőfürtperemű tálka, Ag., nettó: 106,7gr, jelzett, d:13cm /Silver edged bowl of grapes, Ag, net. 106,7gr, marked, d: 13cm
19013.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g
19014.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19015.

Rufpreis:
5 000 HUF

19016.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst cukortartó levehető tetővel, Ag., nettó: 126,4gr, jelzett, cca 10x10cm /Silver sugar bowl with removable lid, Ag, net. 126,4gr, marked, circa 10x10cm
19017.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó: 39,4gr, jelzett, 15cm /Silver sugar tongs, Ag, net. 39,4gr, markned, 15cm
19018.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst késbak,  Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm
19019.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, Ag., nettó: 99,1gr, 2db, jelzett, cca 3x5cm /Silver spice rack frosted glass insert, Ag, net. 99.1 gr, 2, marked, circa 3x5cm
19020.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Díszes ezüst (Ag.) pezsgőspohár, jelzett, m: 19,5 cm, nettó 119 g
19021.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst  kis váza, Ag., nettó:80,9gr., jelzett, 10cm/Silver small vase, Ag, net. 80,9gr, marked, 10cm
19022.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst gyöngymintásperemű tálka,  Ag., nettó: 56,3gr, jelzett, d:10cm /Silver pearl textured bowl flange, Ag, net. 56,3gr, marked, d: 10cm
19023.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF