Juwelen Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1296952
19012
261
13000
Jewellery
Antik ezüst evőkanál (Bécs, 181?) Ag., nettó: 55,4gr, jelzett, 22cm / Antique silver tablespoon (Vienna, 181?) Ag, net. 55,4gr, marked, 22cm
1296939
19013
261
26000
Jewellery
Ezüst szőlőfürtperemű tálka, Ag., nettó: 106,7gr, jelzett, d:13cm /Silver edged bowl of grapes, Ag, net. 106,7gr, marked, d: 13cm
1247452
19014
261
Jewellery
XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g 1247467
19015
261
Jewellery
986907
19016
261
30000
Jewellery
1297022
19017
261
30000
Jewellery
Ezüst cukortartó levehető tetővel, Ag., nettó: 126,4gr, jelzett, cca 10x10cm /Silver sugar bowl with removable lid, Ag, net. 126,4gr, marked, circa 10x10cm 1297013
19018
261
Jewellery
Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó: 39,4gr, jelzett, 15cm /Silver sugar tongs, Ag, net. 39,4gr, markned, 15cm
1296977
19019
261
32000
Jewellery
Ezüst késbak, Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm
1296992
19020
261
24000
Jewellery
Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, Ag., nettó: 99,1gr, 2db, jelzett, cca 3x5cm /Silver spice rack frosted glass insert, Ag, net. 99.1 gr, 2, marked, circa 3x5cm
1292890
19021
261
22000
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) pezsgőspohár, jelzett, m: 19,5 cm, nettó 119 g
1288610
19022
261
Jewellery
Ezüst kis váza, Ag., nettó:80,9gr., jelzett, 10cm/Silver small vase, Ag, net. 80,9gr, marked, 10cm
1296970
19023
261
13000
Jewellery
Ezüst gyöngymintásperemű tálka, Ag., nettó: 56,3gr, jelzett, d:10cm /Silver pearl textured bowl flange, Ag, net. 56,3gr, marked, d: 10cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF