Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 430
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1254018
10303
261
Stein jelzéssel: Büszt. Szén, papír, üvegezett keretben, jelzett, 58x36 cm
1265532
10304
261
Stelek jelzéssel: Alpesi táj. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×38 cm 1297280
10305
261
11000
1202633
10306
261
24000
1272981
10307
261
1290884
10308
261
Sutyi jelzéssel: Endrének. Rézkarc, papír, 19×29 cm 1296464
10309
261
15000
Swierkiewicz Róbert (1942-): 2 db kép: A súgó. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett, 12x19 cm és Szaglászó. Tus, papír, paszpartuban, jelzett, 17x14 cm
1289658
10310
261
Szabó jelzéssel: Ősz. Olaj, farost, fa keretben, 47x59 cm 1292435
10311
261
Szabó Vladimir (1905-1991): Budapest 1945. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 24x33 cm
1295847
10312
261
Szántó jelzéssel: Angyal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×23 cm 1295835
10313
261
Szántó jelzéssel: Faun az éjszakában. Pasztell, papír, 26×17 cm 1293028
10314
261
Szántó jelzéssel: Piros fejkendős asszony. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF