Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 430

Stein jelzéssel: Büszt. Szén, papír, üvegezett keretben, jelzett, 58x36 cm
10303.

Rufpreis:
2 800 HUF

Stelek jelzéssel: Alpesi táj. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×38 cm
10304.

Rufpreis:
2 000 HUF

10305.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10306.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10307.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sutyi jelzéssel: Endrének. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10308.

Rufpreis:
1 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): 2 db kép: A súgó. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett, 12x19 cm és Szaglászó. Tus, papír, paszpartuban, jelzett, 17x14 cm
10309.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szabó jelzéssel: Ősz. Olaj, farost, fa keretben, 47x59 cm
10310.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó Vladimir (1905-1991): Budapest 1945.  Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 24x33 cm
10311.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szántó jelzéssel: Angyal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×23 cm
10312.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó jelzéssel: Faun az éjszakában. Pasztell, papír, 26×17 cm
10313.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szántó jelzéssel: Piros fejkendős asszony. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×17 cm
10314.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF