Stich

Zahl der Lose: 32

1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Ó Orsova környéke. Imperial fólió. Rézmetszet. 57x39,5cm/ Bannat etching
11012.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Kulitza szigete. Imperial fólió. Rézmetszet. 57x39,5cm/ Bannat etching
11013.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1855 Csehország. A brünni casino keresztmetszeti rajza. Lithográfia / Czech Republic, Brno: Plan of the Casino. Lithography 44x30 cm
11014.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Jelzés nélkül : Az erdődi vár romjai, acélmetszet paszpartuban, papír, 9x13cm
11015.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1850-70 Összesen 19 db XIX. századi metszet változatos témákban, amatőr vászonkötésbe kötve. A metszetek java részét a londoni Virtue & Co. adta ki. Változó méretben, 34x23 cm-es papíron.
11016.

Rufpreis:
3 000 HUF

1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Nagyméretű rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
11017.

Rufpreis:
2 800 HUF

1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Nagyméretű rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. Alján javított szakadással / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti. With repaired tear 26x48 cm
11018.

Rufpreis:
2 800 HUF

11019.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

R. Alt (1812-1905):Budai és Pest a Svábhegyről. Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.
11020.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1856 Újvidék látképe. Neusatz in Ungarn. Acélmetszet, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut in Hildburghausen, 15×9,5 cm
11021.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1859 Käsmark und die Karpathen, Zipser Comitat (Ungarn). Acélmetszet, Ludwig Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette F. Hablitschek. Luxus kiadás, 17,5×11,5 cm
11022.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1856 Erdély, Bánát: Fehértemplom acélmestzet / Transylvania, Banat: Weisskirchen etching  29x20 cm
11023.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF