Landkarten

Zahl der Lose: 73

cca 1915 Nyugati hadszíntér. Kókai Lajos kiadása. 50x68 cm
12608.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Magyar Állam közigazgatási térképének lapmutató vázlata, 44x60 cm + az Új döntvénytár külső borítója
12609.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12610.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt.
12611.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1949-50  A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Debreceni vonalcsoport, 3sz. lap, sok ceruzás bejegyzéssel, 59x42cm
12612.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1949-50  A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Pestkörnyéki vonalcsoport, 16sz. lap,  kis szakadásokkal, 59x42cm
12613.

Rufpreis:
1 600 HUF

1933 Meners kleinex Lexikon Atlas - Egänzungsband. Térképek a földrészekről, a világ összes országáról. 110 térkép, a legtöbb 2 oldalas. Kiadói sérült-gerinchiányos egészvászonkötésben.
12614.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1941-1942 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, kiadja a M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 29x43 cm
12615.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 Szabolcs vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet R.T., 29x29 cm
12616.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

1948 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, tervezte Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., 56x36 cm
12617.

Rufpreis:
1 200 HUF

Biczó Tamás grafikus és térképrajzoló ifjúkori térképrajzai füzetben
12618.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Az Amerikai hadsereg térképei, 35db (A, Pl, Cs, Szu, Ro.)  Ny-K-i sávban, vegyes minőségben, de nagyrészt szép állapotban, 70x105cm
12619.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF