Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1901. XII. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1901, Magyar Néprajzi Társaság. 178 p. Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1902. XIII. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1902, Magyar Néprajzi Társaság. 240 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1903. XIV. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1903, Magyar Néprajzi Társaság. 380 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1904. XV. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1904, Magyar Néprajzi Társaság. 388 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
1902 KakasMárton, szerk.: Sipulusz és Faragó. Budapesten kiadott, kéthetenként megjelenő illusztrált élclap, a Budapesti Hírlap melléklete volt.5 szám, pp.:12, 28x21cm
Művészet. 1909. VIII. évfolyam. Szerkeszti: Lyka Károly. Teljes évfolyam! Bp., 1909, Singer és Wolfner. 423 p. Kiadói, gerincén kissé kopottas egészvászon-kötésben, szép állapotban.
1909 Bp., Az Uránia Magyar Tudományos Színház "Az utolsó nemesi fölkelés százados évfordulójának emlékezetére" című műsorának plakátja, hajtott, 45x32 cm