Drucksachen

Zahl der Lose: 321

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1901. XII. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1901, Magyar Néprajzi Társaság. 178 p. Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12671.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1902. XIII. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1902, Magyar Néprajzi Társaság. 240 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12672.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1903. XIV. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1903, Magyar Néprajzi Társaság. 380 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12673.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1904. XV. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1904, Magyar Néprajzi Társaság. 388 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12674.

Rufpreis:
6 000 HUF

1902 KakasMárton,  szerk.: Sipulusz és Faragó. Budapesten kiadott, kéthetenként megjelenő illusztrált élclap, a Budapesti Hírlap melléklete volt.5 szám, pp.:12, 28x21cm
12675.

Rufpreis:
1 200 HUF

1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
12676.

Rufpreis:
1 200 HUF

1908 a Magyar Órások Szaklapja 10. évf. 17. lapszáma, benne számos érdekességgel.
12677.

Rufpreis:
2 000 HUF

12678.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1908 Balaton, a Balatoni Szövetség Hivatalos Értesítője I. évfolyamának 5. száma, pp.:50-64, 32x21cm
12679.

Rufpreis:
3 000 HUF

12680.

Rufpreis:
6 000 HUF

1909 Bp., Az Uránia Magyar Tudományos Színház "Az utolsó nemesi fölkelés százados évfordulójának emlékezetére" című műsorának plakátja, hajtott, 45x32 cm
12681.

Rufpreis:
1 000 HUF

1909 Balaton, a Balatoni Szövetség Hivatalos Értesítője II. évfolyamának I. száma, pp.:16, 32x21cm
12682.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF