Ungarische und Ausländische Banknoten Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1464907
30031
26
Hungarian and foreign banknotes
Numismatik
1914. 2K "C" sorszámjellel (10x) mindegyik hamis felülbélyegzéssel, köztük négy sorszámkövető T:II-,III Hungary 1914. 2 Korona "C" (10x) all of them are with fake overprint, 4pcs of sequential serials C:VF,F Adamo K5/2 1449393
30032
26
Numismatik
1916. 1K "7000" fölötti sorozatszám, hiányos előlapi nyomat! T:III / Hungary 1916. 1 Korona, series number above "7000", front with imperfect print! C:F Adamo K3/1 1485188
30033
26
24000
Numismatik
1918. 10.000K (3x) sorszámkövetők "1206 53444" - "1206 53446", piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel, hátlap rajzos T:I,I- / Hungary 1918. 10.000 Corona (3x) "1206 53444" - "1206 53446", with red "DEUTSCHÖSTERRECIH" overprint, back with drawing C:UNC,AU Adamo SK40/2
1466624
30034
26
Numismatik
1919. 5K "MÁS TÖRVÉNYES..." T:I- kis fo. / Hungary 1919. 5 Korona "MÁS TÖRVÉNYES..." C:AU small stain Adamo K8/1 1466409
30035
26
Numismatik
1923. 1000K (2x) sorszámkövetők, "T.W." jelöléssel T:I / Hungary 1923. 1000 Korona (2x) sequnetial serials, with "T.W." mark C:UNC Adamo K37 1480334
30036
26
Numismatik
1923. 1000K "T.W." jelöléssel T:I / Hungary 1923. 1000 Korona with "T.W." mark C:UNC Adamo K37 1480353
30037
26
40000
Numismatik
1926. 5P "A099-029807" T:restaurált / Hungary 1926. 5 Pengő "A099-029807" C:restored Adamo P3 1449451
30038
26
15000
Numismatik
1929. 10P "Deák Ferenc" T:III / Hungary 1929. 10 Pengő "Ferenc Deák" C:F Adamo P8 1487949
30039
26
7500
Numismatik
1936. 10P (7x) "*078" csillagos sorozatszámmal, sorszámkövetők T:I,I- / Hungary 1936. 10 Pengő (7x) "*078" series number with star, sequential serials C:UNC,AU Adamo P9A 1485123
30040
26
30000
Numismatik
1938. 1P "MINTA" perforációval, "H290 050526" T:I- / Hungary 1938. 1 Pengő "MINTA (SPECIMEN)" perforation, "H290 050526" C:AU Adamo P1M1
1381135
30041
26
100000
Numismatik
1938.01.16. 2P "MINTA" perforációval, tervezet, nem került forgalomba T:III / Hungary 1938.16.01. 2 Pengő, essay banknote with "MINTA" (SPECIMEN) perforation C:F Adamo SPT2 1476597
30042
26
Numismatik
1941. 20P bankjegy + barna egyképes rézkarcnyomat + eredeti negatívról galvanoplasztikai eljárással készült pozitív másolat, a rézkarcnyomat és a pozitív másolat albumba ragasztva T:III (az eredeti bankjegy) / Hungary 20 Pengő banknote + one-sided brown etching print + positive printing plate, the etched print and positive print glued to the album pages C:F (the original banknote) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF