Foto Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1474042
11670
26
Photo
cca 1988 Menesdorfer Lajos: Holdasszony, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm 1474040
11671
26
Photo
cca 1985 Menesdorfer Lajos: Salem szelleme, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm 1282120
11672
26
Photo
cca 1935 Osoha László: Wasserbesorgung, pecséttel jelzett, kiállítási emlékjegyekkel ellátott vintage fotóművészeti alkotás, 37x26,5 cm 1282135
11673
26
4200
Photo
cca 1935 Osoha László: Édes teher, pecséttel jelzett, kiállítási emlékjegyekkel ellátott vintage fotóművészeti alkotás, 36x27 cm 1474023
11674
26
Photo
cca 1958 Dr. Sólyi József: Melegházban, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 27x40 cm
1474062
11675
26
3200
Photo
cca 1973 Somogyi Ferenc: Hintaszékben, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, 57x44 cm 1474067
11676
26
3200
Photo
cca 1974 Szabó Antónia: Fotogram, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 41x53 cm
704582
11677
26
11000
Photo
cca 1935 Szabó Lajos (Újpest): Derű, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, kartonra ragasztva, 39x30 cm
1492026
11678
26
Photo
Székely Aladár (1870-1940): Ismeretlen férfiak portréja, Székely Aladár aláírásával, feliratozva,fa keretben, 17x22 cm.
1474442
11679
26
3200
Photo
1976 Tatár Tibor: Amerikai temető, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, farost lemezre kasírozva, 44x59 cm 1473987
11680
26
Photo
cca 1933 Thöresz Dezső (1902-1963): Szénás szekér, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39x29 cm, karton 50x46 cm 1473974
11681
26
Photo
cca 1960 Tiszavölgyi József (1909-?) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 29x39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF