Foto

Zahl der Lose: 319

cca 1988 Menesdorfer Lajos: Holdasszony, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
11670.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1985 Menesdorfer Lajos: Salem szelleme, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
11671.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1935 Osoha László: Wasserbesorgung, pecséttel jelzett, kiállítási emlékjegyekkel ellátott vintage fotóművészeti alkotás, 37x26,5 cm
11672.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1935 Osoha László: Édes teher, pecséttel jelzett, kiállítási emlékjegyekkel ellátott vintage fotóművészeti alkotás, 36x27 cm
11673.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1958 Dr. Sólyi József: Melegházban, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 27x40 cm
11674.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1973 Somogyi Ferenc: Hintaszékben, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, 57x44 cm
11675.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1974 Szabó Antónia: Fotogram, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 41x53 cm
11676.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1935 Szabó Lajos (Újpest): Derű, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, kartonra ragasztva, 39x30 cm
11677.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Székely Aladár (1870-1940): Ismeretlen férfiak portréja, Székely Aladár aláírásával, feliratozva,fa keretben, 17x22 cm.
11678.

Rufpreis:
5 000 HUF

1976 Tatár Tibor: Amerikai temető, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, farost lemezre kasírozva, 44x59 cm
11679.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1933 Thöresz Dezső (1902-1963): Szénás szekér, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39x29 cm, karton 50x46 cm
11680.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1960 Tiszavölgyi József (1909-?) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 29x39 cm
11681.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF