Foto Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1474127
11634
26
3200
Photo
cca 1974 Czakó László: XXXX, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 14,5x49,5 cm 1474429
11635
26
3200
Photo
cca 1968 Czakó László: Párduc, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 50x14,5 cm 1474432
11636
26
3200
Photo
cca 1968 Czakó László: Gyöngyszem, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 32x57,5 cm 1474138
11637
26
11000
Photo
cca 1950 Demeter Károly (1892-1983): Műtermi akt, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 40x29 cm 1474077
11638
26
11000
Photo
cca 1927 Demeter Károly (1892-1983) párizsi korszakában készült fotóművészeti alkotás, jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 23x17 cm, karton 47x35 cm 1474085
11639
26
Photo
cca 1960 Dezső Pál: Árulkodó árnyék, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kiállítási emlékjegyekkel, 40x30 cm 1474091
11640
26
Photo
cca 1963 Dezső Pál: Perspektíva, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39,5x29,5 cm 1474106
11641
26
Photo
cca 1960 Dezső Pál: Ötórai tea, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kiállítási emlékpecsétekkel, 39x27 cm 1484618
11642
26
600000
Photo
1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Bolond Halál, játszótársam) 10 hártyapapírral elválasztott zselatinos ezüst nagyítás. Kísérőszöveggel, kiadói félvászon mappában. Hibátlan állapotban. Franz Fiedler az I. világháború utáni Új tárgyiasság Neue Sachlichkeit mozgalom képviselője. Erotikus és a danse macabret körbejáró fotómappája nemzetközileg keresett ritkaság, mely ilyen szép és komplett állapotban igazi unikum. / 1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Fool Death, My Playmate) 10 pieces vintage gelatin silver prints with the text of Thea Girardelli in original portfolio. In very nice condition. Erotica, macabre. Rarity! 27x35 cm
1474051
11643
26
Photo
cca 1974 Fuszeneker Ferenc: Össztánc, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x57 cm
1474072
11644
26
Photo
cca 1974 Garas Kálmán: Presto, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kasírozva, 48,5x58,5 cm 1473929
11645
26
Photo
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993): Csillések, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39,5x23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF