Foto Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1491636
11815
26
Photo
cca 1955 Városligeti Műjégcsarnok, Korschelt Miklós (1900-1982), pecséttel jelzett, 23x17 cm.
1486901
11816
26
Photo
cca 1964 Budapest, az Erzsébet híd építése, korabeli felvételekről készült mai nagyítások 13x18 cm-es fotópapíron
1464859
11817
26
Photo
1896 Ezredéves kiállítási Emlék Budapest fotó album 12 képpel; díszes kiadói egészvászon kötésben, borítónál és ragasztásnál elvált leporelló 17x11cm 1490770
11818
26
400000
Photo
cca 1910 Erdélyi Mór (1866-1934) budapesti fotói, 21 db, hátuljukon feliratozva, 24×29,5 cm
1491891
11819
26
Photo
1929 Tabáni utcarészlet, aláírt, kartonra ragasztva, 16x12 cm.
1484524
11820
26
Photo
cca 1925 Budapest, a Hősök tere amikor még parkosítva volt, korabeli felvételről készült mai nagyítás, 21,5x16 cm
1484529
11821
26
Photo
cca 1970 Csuklós autóbusz a Rudas fürdő mögött, vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x25 cm-es fotópapíron
1490735
11822
26
1250000
Photo
cca 1890 Egyedi készítésű Budapest fotóalbum a Weinwurm fivérek műterméből. 6 db különálló nagyméretű fotó és egy ötrészes nagyméretű panorámakép. A képeken ritkán látott városkép részletek a Margitszigetről, valamint egy eddig nem ismert panorámakép, melyen a szinte hidak nélküli Budapest látható. Egyedi, aranyozott, díszes egészvászon borítóval, mely nagyon szép állapotú. Az összes fotó kiváló állapotban, Egyenként 29x21 cm. A panorámakép mérete : 140x21 cm / cca 1890 Large panoramic photo view of Budapest made of 5 photos, and additional 6 photos of the city. 29x21 cm each
1484543
11823
26
Photo
cca 1970 Budapest, Villamos az Erzsébet hídon, vintage negatívról készült mai nagyítás, 25x18 cm-es fotópapíron 1473972
11824
26
Photo
cca 1975 Budapesti városképek, 6 db vintage fotó, ebből négy jelzett, 40x26 cm és 40x30 cm között 1487120
11825
26
4200
Photo
1968 Budai várnegyed, fotóalbum 48 db professzionális minőségű, feliratozott, vintage fotóval, képek mérete 18x24 cm, album mérete 31x31 cm 1485276
11826
26
Photo
1956 Hatvan, a vasútállomás az avatás előtt, fotó, hátulján feliratozva, 8,5×11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF