Foto

Zahl der Lose: 319

cca 1955 Városligeti Műjégcsarnok, Korschelt Miklós (1900-1982), pecséttel jelzett, 23x17 cm.
11815.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1964 Budapest, az Erzsébet híd építése, korabeli felvételekről készült mai nagyítások 13x18 cm-es fotópapíron
11816.

Rufpreis:
1 800 HUF

1896 Ezredéves kiállítási Emlék Budapest fotó album 12 képpel; díszes kiadói egészvászon kötésben, borítónál és ragasztásnál elvált leporelló 17x11cm
11817.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910 Erdélyi Mór (1866-1934) budapesti fotói, 21 db, hátuljukon feliratozva, 24×29,5 cm
11818.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

1929 Tabáni utcarészlet, aláírt, kartonra ragasztva, 16x12 cm.
11819.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1925 Budapest, a Hősök tere amikor még parkosítva volt, korabeli felvételről készült mai nagyítás, 21,5x16 cm
11820.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970 Csuklós autóbusz a Rudas fürdő mögött, vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x25 cm-es fotópapíron
11821.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890 Egyedi készítésű Budapest fotóalbum a Weinwurm fivérek műterméből. 6 db különálló nagyméretű fotó és egy ötrészes nagyméretű panorámakép. A képeken ritkán látott városkép részletek a Margitszigetről, valamint egy eddig nem ismert panorámakép, melyen a szinte hidak nélküli Budapest látható. Egyedi, aranyozott, díszes egészvászon borítóval, mely nagyon szép állapotú. Az összes fotó kiváló állapotban, Egyenként 29x21 cm. A panorámakép mérete : 140x21 cm  /  cca 1890 Large panoramic photo view of Budapest made of 5 photos, and additional 6 photos of the city. 29x21 cm each
11822.

Rufpreis:
1 250 000 HUF
3 387,53
3 906,25

cca 1970 Budapest, Villamos az Erzsébet hídon, vintage negatívról készült mai nagyítás, 25x18 cm-es fotópapíron
11823.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1975 Budapesti városképek, 6 db vintage fotó, ebből négy jelzett, 40x26 cm és 40x30 cm között
11824.

Rufpreis:
2 400 HUF

1968 Budai várnegyed, fotóalbum 48 db professzionális minőségű, feliratozott, vintage fotóval, képek mérete 18x24 cm, album mérete 31x31 cm
11825.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1956 Hatvan, a vasútállomás az avatás előtt, fotó, hátulján feliratozva, 8,5×11,5 cm
11826.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF