Militaria Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1276599
12848
259
Military
1915-1918 2 db olasz hadifogolytáborból hazaküldött vöröskeresztes levelezőlap és egy levél érdekes bélyegzőkkel 1276935
12849
259
Military
cca 1950 Járművön vonul a Néphadsereg. 2 db jelzetlen fotó. 18x13,5 cm.
1277643
12850
259
Military
1944 III. honvéd hk. zlj. átvételi nyugtája lóról és szekérről.
1276792
12851
259
Military
1940 Komárom, Brandmayer (Bántay) Alfréd vezérkari kapitánynak, a 6. vegyesdandár parancsnokának címzett levél Komárom polgármesterétől 1276790
12852
259
Military
1940 Brandmayer (Bántay) Alfréd vezérkari kapitánynak, a 6. vegyesdandár parancsnokának címzett érdekes boríték 1275465
12853
259
Military
cca 1940-45 A sorozástól a Don kanyarig, képek egy katona életéből, életképek a front mögül, tábori kórházról, temetésről, csoportokról, romos városokról stb., cca 40db, 8x13cm 1275978
12854
259
Military
1944 Littay András (1884-1967) vezérezredes, honvédelmi miniszteri helyettes részvétnyilvánító levele dinyeberki Bozó Sarolta (1898-1996) részére apja, Bozó Pál (1865-1944) többek között a 18. és a 30. honvéd gyalogezred egykori ezredesének halála iránt, aláírással, sérült borítékban
1245048
12855
259
Military
1935 Meghívó Az Országos Frontharcos Szövetség táncestélyére.
1229971
12856
259
Military
1934 Meghívó a Ludovika Akadémia táncestélyére 1275601
12857
259
Military
Német Birodalom jelzett kanál / German Reich signed spoon. 1273729
12858
259
Military
1940 3 db katonai dokumentum az erdélyi bevonulásról a 2. századparancsnokság részére, szigorúan bizalmas. / 3 military-related documents on the return of Northern Transylvania to Hungary, due to the Second Vienna Award; top secret, to the 2nd Company Commandment. 1272876
12859
259
Military
cca 1900 Katona portré keményhátú fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, 21x13cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF