Militaria Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1273800
12908
259
Military
Csehszlovák légpisztoly, jelzett (TEX mod.2), működik, sorszámozott (10052), h:34 cm
952571
12909
259
38000
Military
Kriegs Karte. Westl. Kriegs-Schauplatz. 1:2 850 000, Die Militar. Ereignisse v. 29. nov. 1915- 9. dez. 1918. 155 stück. Fehlen 2 stück. (153, 159)./ I Világháborús térképek, 155db ( 1915. nov.- 1918 dec.)amelyek heti rendszerességgel tudósítanak a hadállásról. / War Karte (155 pieces) 29. nov. 1915- 9. dez. 1918. missed 2 number. 63x 35 cm
1040896
12910
259
Military
Bentima falióra, nem működik, katonai motívumokkal, faragott, jelzett, sérült, m:63 cm
1223560
12911
259
Military
cca 1980 Katonai szimatszatyor, gázálarccal, jó állapotban
1223559
12912
259
Military
1224091
12913
259
Military
Rengeteg katonai, tiszti vállap és gomb tételben
1277964
12914
259
Military
cca 1930 Katonai csoportképe, kartonra kasírozva, Schäffer Fotó, 18x23 cm, karton 25x33 cm
1274163
12915
259
Military
1940 Cegléd, A M. kir. abonyi 38. honvéd kiegészítőparancsnokság által tart. karpaszományos őrmesterről kiállított származási táblázat
1276176
12916
259
Military
Tereptan, terepábrázolás, terepfelmérés, térképhasználat: A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia számára. Bp. 1936. M. Kir. Áll. Térképészeti Int. 371 l. 1 színes térk. mell. 6 sztl. lev. (II-XIII. mell.) 299 szövegközti és egészoldalas, részben színes ábrával, térképpel, képpel. Kopottas, foltos, kiadói egészvászon-kötésben. 1274097
12917
259
Military
XX. sz. eleje. Olvashatatlan jelzéssel: Görgey Arthúr tábornok. Akvarell, papír. 16x23 cm 1086354
12918
259
Military
cca 1900 Lovas katonák, 10 db fotó albumlapra ragasztva, felületükön törésnyomokkal, 6x9 és 11x9 cm-es méretben / cca 1900 Troopers, 10 photos with faults, 6x9-11x9 cm 1275353
12919
259
Military
Sziklay Ödön m. kir. százados katonai iratai, 5 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF