Gläser Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1277805
11213
259
Glass-objects
Púdertartó, matricás, réz szerelékkel, kopott, d:8 cm, m:3 cm 1255605
11214
259
Glass-objects
Budafoki Borpalackozó Vállalat feliratú üvegpalack, hibátlan, m: 28 cm
1257598
11215
259
Glass-objects
Díszes, virágmintás festett fekete üvegváza, apró kopásnyomokkal, m: 33 cm 1277168
11216
259
Glass-objects
Fűszertartó, alján festett, csorbákkal, 12×8 cm
1276834
11217
259
Glass-objects
6 db csizma alakú pálinkás kupica, kakasviadalos jelenettel, matricás, hibátlan, m:8 cm (6×) 1273454
11218
259
Glass-objects
Jelzett (Ecker) üveg palack, kézzel festett, hibátlan, + klf. üveg díszek+ golyó
1262974
11219
259
Glass-objects
Üveg tétel: Vázák, kiöntők, egyik sérült, m:17-26 cm, összesen:7 db
1207122
11220
259
Glass-objects
Görög mitológiai jelenetes kiöntő, formába öntött, jelzés nélkül, apró csorbával, m:19 cm
1244841
11221
259
Glass-objects
II. Lajos bajor király arcképével díszített városképes üvegpohár, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, m: 17,5 cm
1209873
11222
259
Glass-objects
Üvegpohár német nyelvű humoros felirattal, 0,5 l, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
1209885
11223
259
Glass-objects
Üvegpohár német nyelvű humoros felirattal, 0,5 l, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
1209903
11224
259
Glass-objects
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF