Vegyes könyv-folyóirat tétel: 1887 Az Egyetemes Philologiai Közlöny 5 száma a XI. évfolyamból(március, április, május, január), kiadja a Franklin-Társulat, valamint Lexikon fremdsprachlicher Zitate. Herausgegeben von Alfred Hermann Fried. Leipzig, 1888, Druck. und Verlag von Philipp Reclam. Félvászon kötés, jó állapotban; Henri Barbusse: das Feuer. Zürich, 1918, Max Rascher. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban; Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Stuttgart, 1894, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészvászon kötés, jó állapotban.
1891 Az "Adria" Magyar Királyi Tengerhajózási Részvénytársaság alapszabályai. A társasági elnök és mások saját kezű aláírásáva. Kis folttal a fedőlapon egyébként jó állapotban. pp.:23, 22x14cm
1896 A millenniumi kiállítás látképét ábrázoló jutalomkép kedvezményes kiszállítására feljogosító szelvénypár, vasúti előfizetők részére, kis szakadással
1896 Gyermekeket és kis versikéket ábrázoló naptár színes litho oldalakkal, hiánytalan, de az utolsó lap sérült. / 1896 Vintage litho calendar 30x25 cm