Drucksachen

Zahl der Lose: 367

Vegyes könyv-folyóirat tétel: 1887 Az Egyetemes Philologiai Közlöny 5 száma a XI. évfolyamból(március, április, május, január), kiadja a Franklin-Társulat, valamint Lexikon fremdsprachlicher Zitate. Herausgegeben von Alfred Hermann Fried. Leipzig, 1888, Druck. und Verlag von Philipp Reclam. Félvászon kötés, jó állapotban; Henri Barbusse: das Feuer. Zürich, 1918, Max Rascher. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban; Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Stuttgart, 1894, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészvászon kötés, jó állapotban.
13051.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Horváth Béla, Hont vármegye, Selmecbánya főispánja, fénynyomat, 34x23cm
13052.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890 4 db litho üdvözlő kártya
13053.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Moldova litho kép / Bridge over the Dnepr litho image 13x9 cm
13054.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 A Francia gyarmatok 5 db reklám gyűjtőkártya / French colonies 5 vintage coffe collecting cards
13055.

Rufpreis:
2 000 HUF

1891 Az "Adria" Magyar Királyi Tengerhajózási Részvénytársaság alapszabályai. A társasági elnök és mások saját kezű aláírásáva. Kis folttal a fedőlapon egyébként jó állapotban.  pp.:23, 22x14cm
13056.

Rufpreis:
6 000 HUF

1893 Az Ungvölgyi H. É. vasut részvénytársaság alapszabályai. Budapest. Viaszpecséttel és okmánybélyeggel (15kr.). Gyürőtt sarkokkal,  pp.:19, 22x15cm
13057.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
36

1896 Díszes csipke üdvözlő nyomtatvány, kinyithatós, 10x12cm
13058.

Rufpreis:
2 000 HUF

1896 A millenniumi kiállítás látképét ábrázoló jutalomkép kedvezményes kiszállítására feljogosító szelvénypár, vasúti előfizetők részére, kis szakadással
13059.

Rufpreis:
1 000 HUF

1896 Gyermekeket és kis versikéket ábrázoló naptár színes litho oldalakkal, hiánytalan, de az utolsó lap sérült. / 1896 Vintage litho calendar 30x25 cm
13060.

Rufpreis:
8 000 HUF

1897 Festett, dombornyomott bakelit üdvözlő kártya / New Year greeting card 10x15 cm
13061.

Rufpreis:
2 000 HUF

1898-1899 A budapesti VII. ker. m. kir. állami főgimnázium órarendje, hajtott, 35x50 cm
13062.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF