Juwelen

Zahl der Lose: 158

Ezüst, pancer nyaklánc, jelzett, Ag., 23,4gr., 50cm/ Silver, flat link necklace, marked, Ag. 23,4gr., 50cm
19132.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst, szögletes szemű, vastag karlánc,jelzett,  Ag., 22,2gr., 22,5cm/ Silver, square-eyed, thick chains, marked, Ag. 22,2gr. 22,5cm
19133.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst fonott nyaklánc, jelzett, Ag., 23,3gr., 46cm/Silver braided necklace, marked, Ag. 23,3gr., 46cm
19134.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst teve medál,  jelzett, Ag., 3gr./  Silver medals camel, marked, Ag. 3gr.
19135.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bizánc? Rekeszes övveret 18K aranyból 6,4g / Byzantine belt part made of 18K gold 6,4g
19136.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst púdertartó tükörrel, jelzett, Ag., 59gr., 7x4,5cm/ Silver box with mirror, marked, Ag., 59gr. 7x4,5cm
19137.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst kupicás pohár niello díszítéssel, Ag., nettó: 40,2gr., jelzett, 2db, 4x3cm/ Silver Niella glass decoration, Ag, net. 40,2gr, marked, 2, 4x3cm
19138.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) névjegykártyatartó virágmintás díszítéssel, jelzett, 8x5,5x1 cm, 51,7 g
19139.

Rufpreis:
6 000 HUF

Díszes ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, nettó 30 g
19140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Art deco cigarettatárca, jelzett, belül aranyozott, niello díszítéssel, apró zománchibákkal, 9×8 cm
19141.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Arany 14K (Au.) kereszt medál, csiszolt citrin kövekkel, javított, jelzés nélkül, bruttó: 4,9 g
19142.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst kúszóvirág, jelzett, Ag., 15,gr., 9cm/ Silver creeping flowers, marked, Ag., 15, Gr. 9cm
19143.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF