Juwelen Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1232699
19132
258
4600
Jewellery
Ezüst, pancer nyaklánc, jelzett, Ag., 23,4gr., 50cm/ Silver, flat link necklace, marked, Ag. 23,4gr., 50cm 1232643
19133
258
4800
Jewellery
Ezüst, szögletes szemű, vastag karlánc,jelzett, Ag., 22,2gr., 22,5cm/ Silver, square-eyed, thick chains, marked, Ag. 22,2gr. 22,5cm 1232616
19134
258
4600
Jewellery
Ezüst fonott nyaklánc, jelzett, Ag., 23,3gr., 46cm/Silver braided necklace, marked, Ag. 23,3gr., 46cm 1233072
19135
258
Jewellery
Ezüst teve medál, jelzett, Ag., 3gr./ Silver medals camel, marked, Ag. 3gr. 1231239
19136
258
55000
Jewellery
Bizánc? Rekeszes övveret 18K aranyból 6,4g / Byzantine belt part made of 18K gold 6,4g
1178877
19137
258
11000
Jewellery
Ezüst púdertartó tükörrel, jelzett, Ag., 59gr., 7x4,5cm/ Silver box with mirror, marked, Ag., 59gr. 7x4,5cm
1271414
19138
258
Jewellery
Ezüst kupicás pohár niello díszítéssel, Ag., nettó: 40,2gr., jelzett, 2db, 4x3cm/ Silver Niella glass decoration, Ag, net. 40,2gr, marked, 2, 4x3cm 1271454
19139
258
Jewellery
Ezüst(Ag) névjegykártyatartó virágmintás díszítéssel, jelzett, 8x5,5x1 cm, 51,7 g 1271399
19140
258
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, nettó 30 g
1248769
19141
258
14000
Jewellery
Art deco cigarettatárca, jelzett, belül aranyozott, niello díszítéssel, apró zománchibákkal, 9×8 cm
1234466
19142
258
28000
Jewellery
Arany 14K (Au.) kereszt medál, csiszolt citrin kövekkel, javított, jelzés nélkül, bruttó: 4,9 g
1238347
19143
258
Jewellery
Ezüst kúszóvirág, jelzett, Ag., 15,gr., 9cm/ Silver creeping flowers, marked, Ag., 15, Gr. 9cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF