Uhren Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1040022
11247
258
4200
Watches
cca 1970 Timex mechanikus, vízálló karóra, jól jár / Timex mechanic watch, works well
1230058
11248
258
Watches
Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal
1057835
11249
258
Watches
cca 1920 Doxa zsebóra működőképes szerkezettel, másodpercmutató nélkül, de egyébként jó állapotban
1239176
11250
258
Watches
Cartier női karóra, fém szíjjal, jelzett (593120), nem müködik
1006935
11251
258
Watches
Havannes másodpercmutatós svájci zsebóra, működő szerkezettel, fém óralánccal / Swiss Havannes pocket watch.
1246700
11252
258
15000
Watches
1157063
11253
258
26000
Watches
Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
1221259
11254
258
Watches
Doxa férfi karóra, jelzett, sorszámozott, bőr szíjjal, számlap enyhén karcos, működik
1271967
11255
258
Watches
cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
1221258
11256
258
Watches
Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett
1268134
11257
258
Watches
Coca-Cola fali óra, fém, nem kipróbált, d:28 cm 1271974
11258
258
40000
Watches
cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF