Uhren

Zahl der Lose: 32

cca 1970 Timex mechanikus, vízálló karóra, jól jár / Timex mechanic watch, works well
11247.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal
11248.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920 Doxa zsebóra működőképes szerkezettel, másodpercmutató nélkül, de egyébként jó állapotban
11249.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cartier női karóra, fém szíjjal, jelzett (593120), nem müködik
11250.

Rufpreis:
1 800 HUF

Havannes másodpercmutatós svájci zsebóra, működő szerkezettel, fém óralánccal / Swiss Havannes pocket watch.
11251.

Rufpreis:
8 000 HUF

11252.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
11253.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Doxa férfi karóra, jelzett, sorszámozott, bőr szíjjal, számlap enyhén karcos, működik
11254.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
11255.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett
11256.

Rufpreis:
1 200 HUF

Coca-Cola fali óra, fém, nem kipróbált, d:28 cm
11257.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
11258.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF