Keramiken Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1266822
11082
258
Art-ceramics
Art deco stílusú női fej, falikép, sorszámozott, mázas kerámia, apró máz hibákkal, 22×12 cm
1268621
11083
258
Art-ceramics
Kasztner jelzéssel: Juhász, kerámia, repedéssel, jelzett, m: 19 cm 1268628
11084
258
Art-ceramics
Dömok jelzéssel: Kévét kötő asszony, kerámia, mázhibával, jelzett, m: 14 cm
1268705
11085
258
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos retro fali tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:29 cm
1238096
11086
258
Art-ceramics
Fu, Lou és Shou padlóváza, kézzel festett, jelzés nélkül, mázas kerámia, apró kopásokkal, m:48 cm
1266429
11087
258
Art-ceramics
Schwaz tányérok (2db), kézzel festett, jelzett, egyiken apró máz hibával, d:26 cm 1229215
11088
258
Art-ceramics
Jelzett gyertyatartó, kézzel festett, hibátlan, m:23 cm
990763
11089
258
Art-ceramics
1256559
11090
258
Art-ceramics
Jelzett kerámia gyermekpár, kerámia, apró lepattanással, 18x11cm
1256679
11091
258
Art-ceramics
Karlschuhe kerámia tál "Herha-Dauer-Schuh felirattal, hibátlan, d:30cm
1256677
11092
258
Art-ceramics
Pajzs jelzéssel retró kerámia hamuzó, hibátlan, 8x8cm
1256555
11093
258
Art-ceramics
Spagetti hajú lányok, kerámia, az egyik Pfeiffer jelzéssel, apró lepattanásokkal, 9x7cm, 6x6cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF