Keramiken

Zahl der Lose: 34

Art deco stílusú női fej, falikép, sorszámozott, mázas kerámia, apró máz hibákkal, 22×12 cm
11082.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kasztner jelzéssel: Juhász, kerámia, repedéssel, jelzett, m: 19 cm
11083.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dömok jelzéssel: Kévét kötő asszony, kerámia, mázhibával, jelzett, m: 14 cm
11084.

Rufpreis:
1 200 HUF

Iparművészeti Vállalatos retro fali tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:29 cm
11085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fu, Lou és Shou padlóváza, kézzel festett, jelzés nélkül, mázas kerámia, apró kopásokkal, m:48 cm
11086.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schwaz tányérok (2db), kézzel festett, jelzett, egyiken apró máz hibával, d:26 cm
11087.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Jelzett gyertyatartó, kézzel festett, hibátlan, m:23 cm
11088.

Rufpreis:
800 HUF

11089.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett kerámia gyermekpár, kerámia, apró lepattanással, 18x11cm
11090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karlschuhe kerámia tál "Herha-Dauer-Schuh felirattal, hibátlan, d:30cm
11091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pajzs jelzéssel retró kerámia hamuzó, hibátlan, 8x8cm
11092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Spagetti hajú lányok, kerámia, az egyik Pfeiffer jelzéssel, apró lepattanásokkal, 9x7cm, 6x6cm
11093.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF