Drucksachen

Zahl der Lose: 372

Karl Verhagen: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig., é.n., Veb Georg Thieme. Színlátás-vizsgálati ábrák. 23 képpel. Kiadói egészvászon-kötésben.
13310.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kisnyaralók, hétvégi házak, nyaralók. Építésügyi tájékoztató. Bp., é.n., ÉTK. Kiadói papírkötésben.
13311.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rotterdam. Fekete-fehér látkép-fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott kartonkötésben. 21x15 cm.
13312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ricordo di Roma. Parte I-II. 2x32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A gerinc kissé sérült.
13313.

Rufpreis:
2 000 HUF

10 db XX. századi, érdekes kitöltetlen nyomtatvány, űrlap.
13314.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes leporelló tétel, retrók, külföldi és magyar vonatkozásúak, több mint 15db
13315.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatalmas nyomtatvány hagyaték tétel, nagy ládányi átnézendő okmány, fotó, és mindenféle papírrégiség
13316.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes nyomatok régi metszetekről, különböző méretben és minőségben, 32db, cca 22x15cm és 25x20cm között
13317.

Rufpreis:
3 000 HUF

Budapest V. Kormos gyógyszertár recept boríték, benne receptekkel
13318.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. IV. füzet, Pesti Hírlap képekkel, 38p
13319.

Rufpreis:
1 600 HUF

Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937. Hungária. 64 beragasztott színes képpel. Teljes! Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Jó  állapotban.
13320.

Rufpreis:
4 000 HUF

kb 600 db szentkép, közte kb 300 egyforma
13321.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF