Drucksachen Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1253239
13310
258
Printed Materials
Karl Verhagen: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig., é.n., Veb Georg Thieme. Színlátás-vizsgálati ábrák. 23 képpel. Kiadói egészvászon-kötésben.
1253222
13311
258
Printed Materials
Kisnyaralók, hétvégi házak, nyaralók. Építésügyi tájékoztató. Bp., é.n., ÉTK. Kiadói papírkötésben. 1251763
13312
258
Printed Materials
Rotterdam. Fekete-fehér látkép-fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott kartonkötésben. 21x15 cm.
1253586
13313
258
Printed Materials
Ricordo di Roma. Parte I-II. 2x32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A gerinc kissé sérült.
1272127
13314
258
Printed Materials
10 db XX. századi, érdekes kitöltetlen nyomtatvány, űrlap.
1270141
13315
258
Printed Materials
Vegyes leporelló tétel, retrók, külföldi és magyar vonatkozásúak, több mint 15db
1272228
13316
258
Printed Materials
Hatalmas nyomtatvány hagyaték tétel, nagy ládányi átnézendő okmány, fotó, és mindenféle papírrégiség 1268140
13317
258
Printed Materials
Vegyes nyomatok régi metszetekről, különböző méretben és minőségben, 32db, cca 22x15cm és 25x20cm között
1134258
13318
258
Printed Materials
Budapest V. Kormos gyógyszertár recept boríték, benne receptekkel 1265451
13319
258
Printed Materials
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. IV. füzet, Pesti Hírlap képekkel, 38p
1271731
13320
258
Printed Materials
Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937. Hungária. 64 beragasztott színes képpel. Teljes! Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Jó állapotban. 1269982
13321
258
3200
Printed Materials
kb 600 db szentkép, közte kb 300 egyforma
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF