Foto Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
969730
12293
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Nem merem felbontani! Fotó, jelzés nélkül. 17,5x12,5cm
969739
12294
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Majális. Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x23cm
969694
12295
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Segíts fiam, apádnak! Fotó, jelzés nélkül. 23x17cm
969664
12296
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Bambizni jó! Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x22cm
1257414
12297
257
Photo
cca 1966 Laczy Zoltán: Op-art (Pécsi Balett), pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm 1264183
12298
257
2200
Photo
cca 1960 Márai Iván: Balettkar, Rózsakeringő, feliratozott fotóművészeti alkotás, 15,5x24 cm 1257076
12299
257
3200
Photo
cca 1940 Matheisel József (1908-1961) rozsnyóbányai fotóművész 3 db jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása a Magas-Tátrából, 24x18 cm
1245959
12300
257
Photo
cca 1960 Medgyesi László: Tojásos csendélet, kasírozva, feliratozva, sérüléssel, 29x40 cm
1257320
12301
257
Photo
cca 1965 Mohácsi József: Őrszolgálat, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 20x15 cm 1257358
12302
257
Photo
cca 1985 Molnár-Csikós Virág jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása, 20x20 cm 1264360
12303
257
Photo
Tájkép, jelzett fotó, Nagygyörgy Sándor, 17x23cm 1257397
12304
257
Photo
1966 Rezsek György: Brikett, pecséttel jelzett, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF