1963 Masztakov fotók: az egyik Vaszilij Blazsennij Székesegyház a moszkvai Vörös-téren,a másik ismeretlen moszkvai(?), fotók kartonra kasírozva, jelzett, 2db az egyik verzón dedikált, 23x17cm
1928 kisméretű fekete-fehér fotók, többnyire franciaországi látképekkel, vászonlapokra felragasztva. Összesen 49 db fotó, 8 (albumból kivágott) kartonlapra felragasztva, külön-külön képaláírásokkal. A legtöbb fotó Párizsban készült, de van közte Marseille, Nizza, illetve Padova is.
cca 1910-30 Római katolikus pap európai ill., amerikai utazásainak emlékei óriás méretű fotóalbumba gyűjtve, közel 1000 db feliratozott fényképpel, érdekes, akár helytörténeti fontosságú forrásként is használható, az album fedőlapja hiányzik, egyébkéntszép állapotban 33x47cm
cca 1880 Velence 18 nagyméretű fotót tartalmazó füzet, a fotók hátoldalán feliratozva. Kötés egy helyen elvált belül, de jó állapotban. / cca 1880 Venezia booklet with 18 photos. Binding inside parted in one spot 23x16 cm