Drucksachen

Zahl der Lose: 395

12969.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 A budapesti és a környékbeli magyar kir. távbeszélő-hálózatok előfizetőinek betűsoros névsora. Korai telefonkönyv. 568p. Jó állapotban
12970.

Rufpreis:
6 000 HUF

1914 Utasítás a bírói és rendőri hullavizsgálat körül követendő eljárás iránt. Bp., 1914. Pesti könyvnyomda, 46p.
12971.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12972.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1915  Díszítő Művészet c. folyóirat mellékletei, 10db, különféle méretben, 9x14cm és 18x14cm
12974.

Rufpreis:
1 000 HUF

12975.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916 Károly király és Zita királynő koronázási emléklap keretben, cca 21x14cm
12976.

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 Chemiker-Kalender. Ein Hilfsbuch für Chemiker, Physiker, Mineralogen, Industrielle, Pharmazeuten, Hüttenmanner usw. von dr. Rudolf Biedermann. I-II. kötet. pp.:444, 712
12977.

Rufpreis:
2 000 HUF

1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre, 26. évfolyam, szerk. Schmittely József, megjelent a Légrády Testvérek kiadásában. 272 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12978.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917-1918 a Tolnai világlapja 17-18. évfolyamának lapszámai egy kötetbe kötve, vászonkötésben, jó állapotban
12979.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
12980.

Rufpreis:
2 800 HUF

1918 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Andor József. Sok érdekes cikkel és képanyaggal. Félvászon kötésben. Az első két oldal sarka leszakítva. pp.:cca 600, 29x21cm
12981.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF