Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 98

Szabó Gábor (1940-) 1978. "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" Br emlékérem dísztokban (87mm) + DN "Zalaegerszeg Falumúzeum" kerámia plakett dísztokban (92mm) T:2
30534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó Gergely (1886-1962) 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" Br emlékérem (69mm) T:2 kis ph. HPII. 2647.
30535.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szántó Gergely (1886-1962) 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete" Br plakett (80mm) T:2- Hungary 1960. "Bertalan Székely 1835-1910 - Teachers' Union" Br plaque. Sign.: Gergely Szántó (80mm) C:VF
30536.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Vilmos (1884-1923) 1917. "A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545 / 1517. okt. 31." hadifém emlékérem füllel (33,5mm) T:2-,2
30537.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP
30538.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szolláth György (1927-) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30539.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Egyesült erővel" ezüstözött Br jelvény (25mm) talpon (56x36mm) T:2
30540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Técsy László (1892-1972) 1929. "Kaposvári Országos Mezőgazdasági és Ipari Kiállítás és Vásár / Kaposvári Kiállítás 1929. aug. 24.- szept. 2." aranyozott Br emlékérem "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (60mm) T:2 Hungary 1929. "National Agricultural and Industrial Exhibition and Fair of Kaposvár / Exhibition of Kaposvár August 24 - September 2, 1929" gilt Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG BP.". Sign.: László Técsy (60mm) C:XF  HP 6029.
30541.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tóta Gyula (1912-1988) 1975. "Dr. Aszalós Imre 1897-1973 / Aszalós Imre Tudományos Emlékülés Baja 1975" Br plakett (98mm) T:1- Hungary 1975. "Imre Aszalós 1897-1973 / Imre Aszalós Scientific Memorial Session Baja 1975" Br plaque. Sign.: Gyula Tóta (98mm) C:AU
30542.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) Br névjegyérem (22mm) T:2 patina
30543.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wenzel Seidan (1817-1870) 1869. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XIV. fiumei nagygyűlésére emlékérem" ón emlékérem. "FIUME 1869 / A MAGYAR ORVOSOK ÉS TERMÉSZETVIZSGÁLÓK NAGYGYŰLÉSÉNEK - CONGRESSO XIV MEDICI E NATURALISTI UNGHERESI" (51mm) T:2- ph. Hungary 1869. "XIVth Congress of Hungarian Doctors and Naturalists, Fiume, 1869" Sn commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (51mm) C:VF edge error HV 1462.
30544.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" fém emlékérem füllel (40,5mm) T:2-,3
30545.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF