Juwelen Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1238191
19099
255
Jewellery
Ezüst hintaló, jelzett, Ag., 6,5gr., 3x2,5cm/Silver rocking horse, marked, Ag. 6,5gr. 3x2,5cm
1238190
19100
255
Jewellery
Ezüst hintaló, jelzett, Ag., 6,5gr., 3x2,5cm/Silver rocking horse, marked, Ag. 6,5gr. 3x2,5cm 1247452
19101
255
Jewellery
XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g
1247144
19102
255
Jewellery
Krisztust ábrázoló ezüst(Ag) szentkép, hátoldalán evangéliumi jelenettel, jelzés nélkül, 22,9 g 1228095
19103
255
Jewellery
Ezüst teaszűrő, jelzés nélkül, Ag., 22gr, 7x25cm / Silver tea-strainer, no marked, Ag., 22gr, 7x25cm 1240578
19104
255
Jewellery
Ezüst névjegykártyatartó, Ag., 90,9gr, jelzett, 6x9cm/ Silver business card holder, Ag. 90,9gr, marked, 6x9cm
1240588
19105
255
Jewellery
Régi ezüst gyertyatartó, jelzett, Ag., br.:74gr., m:5,5cm/ Old silver candlesticks marked, Ag. 74gr, m. 5.5cm. 1244542
19106
255
13000
Jewellery
2 db ezüst (Ag.) monogramos fűszertartó, jelzettek, d: 4,5 cm, nettó 74 g
1248769
19107
255
14000
Jewellery
Art deco cigarettatárca, jelzett, belül aranyozott, niello díszítéssel, apró zománchibákkal, 9×8 cm
1247478
19108
255
6500
Jewellery
6 db jelzett, ezüst kiskanál / 6 silver spoons 67,7g 1247463
19109
255
Jewellery
XIX. sz vége: Ezüst villa indás díszítéssel, jelzéssel. / Silver fork 57 g. 1247467
19110
255
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF