Juwelen

Zahl der Lose: 121

Ezüst hintaló, jelzett, Ag., 6,5gr., 3x2,5cm/Silver rocking horse, marked, Ag. 6,5gr. 3x2,5cm
19099.

Rufpreis:
1 800 HUF

19100.

Rufpreis:
1 800 HUF

XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g
19101.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Krisztust ábrázoló ezüst(Ag) szentkép, hátoldalán evangéliumi jelenettel, jelzés nélkül, 22,9 g
19102.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst teaszűrő, jelzés nélkül, Ag., 22gr, 7x25cm / Silver tea-strainer, no marked, Ag., 22gr, 7x25cm
19103.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst névjegykártyatartó, Ag., 90,9gr, jelzett, 6x9cm/ Silver business card holder, Ag. 90,9gr, marked, 6x9cm
19104.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Régi ezüst gyertyatartó, jelzett, Ag., br.:74gr., m:5,5cm/ Old silver candlesticks marked,  Ag. 74gr, m. 5.5cm.
19105.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db ezüst (Ag.) monogramos fűszertartó, jelzettek, d: 4,5 cm, nettó 74 g
19106.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Art deco cigarettatárca, jelzett, belül aranyozott, niello díszítéssel, apró zománchibákkal, 9×8 cm
19107.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

6 db jelzett, ezüst kiskanál / 6 silver spoons 67,7g
19108.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

XIX. sz vége: Ezüst villa indás díszítéssel, jelzéssel. / Silver fork 57 g.
19109.

Rufpreis:
6 000 HUF

19110.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF