Gläser Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1209664
11319
255
Glass-objects
3 db dekoratív zöld üvegtálka, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm 1209660
11320
255
Glass-objects
Dekoratív virágmotívumos Unterweisbach váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
1209873
11321
255
Glass-objects
Üvegpohár német nyelvű humoros felirattal, 0,5 l, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
1209885
11322
255
Glass-objects
Üvegpohár német nyelvű humoros felirattal, 0,5 l, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm
1209903
11323
255
Glass-objects
1209762
11324
255
Glass-objects
Kraklé jégtartó üveg, fém fogantyúval, fém csipesszel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm
1209666
11325
255
Glass-objects
Dekoratív festett üveg bonbonier, jelzés nélkül, kis csorbákkal, m: 10 cm
1209792
11326
255
Glass-objects
Kraklé üveg kiöntő, jelzés nélkül, kis csorbákkal, m: 15,5 cm 1209657
11327
255
Glass-objects
Kisméretű zománcozott üveg fűszertartó, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 4,5 cm
1229092
11328
255
Glass-objects
Nagy üveg tétel: vázák, poharak, hibátlanok, több mint 15 db
1163004
11329
255
Glass-objects
"Németh János Bag" feliratú szódásüveg, jó állapotban, m: 31 cm
1113409
11330
255
Glass-objects
Dobay Géza Ideál Szikvízgyára Budapest feliratú szódásüveg, m: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF