Foto Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
969739
12635
255
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Majális. Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x23cm
969730
12636
255
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Nem merem felbontani! Fotó, jelzés nélkül. 17,5x12,5cm
1239552
12637
255
Photo
cca 1970 Környei Gyula: Állványozás, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 17x11 cm
1239361
12638
255
Photo
cca 1977 Kurucz János: Portré, szolarizációs technikával készült, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
1240278
12639
255
7500
Photo
cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának egyik tagjáról, pecséttel jelzett, 23x17,5 cm 1243952
12640
255
Photo
Lengyel Miklós: Divatfotó, pecséttel jelzett, 24x18 cm 1245959
12641
255
Photo
cca 1960 Medgyesi László: Tojásos csendélet, kasírozva, feliratozva, sérüléssel, 29x40 cm
1240162
12642
255
Photo
cca 1970 Menesdorfer Lajos: Nyári nagy melegben, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm 1239357
12643
255
Photo
1974 Mihalecz Lajos: Vízimalom (Göcsej), pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm 1239351
12644
255
Photo
cca 1975 Motyovszki István: Kettős portré, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm
1239446
12645
255
Photo
1966 Nagy Zoltán: Sopron, aláírt, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22x16 cm
877074
12646
255
3400
Photo
1938 Osoha László: Of different vintage, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, kiállítási emlékjeggyel, 22x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF