Foto

Zahl der Lose: 422

cca 1950 Körmendy Imre: Majális. Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x23cm
12635.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950 Körmendy Imre: Nem merem felbontani! Fotó, jelzés nélkül. 17,5x12,5cm
12636.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1970 Környei Gyula: Állványozás, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 17x11 cm
12637.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1977 Kurucz János: Portré, szolarizációs technikával készült, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12638.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának egyik tagjáról, pecséttel jelzett, 23x17,5 cm
12639.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lengyel Miklós: Divatfotó, pecséttel jelzett, 24x18 cm
12640.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 Medgyesi László: Tojásos csendélet, kasírozva, feliratozva, sérüléssel, 29x40 cm
12641.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970 Menesdorfer Lajos: Nyári nagy melegben, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12642.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1974 Mihalecz Lajos: Vízimalom (Göcsej), pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12643.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1975 Motyovszki István: Kettős portré, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm
12644.

Rufpreis:
1 600 HUF

1966 Nagy Zoltán: Sopron, aláírt, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22x16 cm
12645.

Rufpreis:
2 400 HUF

1938 Osoha László: Of different vintage, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, kiállítási emlékjeggyel, 22x16 cm
12646.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF