Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 99

14008.

Rufpreis:
2 000 HUF

14009.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 323 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
14010.

Rufpreis:
3 000 HUF

14011.

Rufpreis:
1 600 HUF

14012.

Rufpreis:
3 000 HUF

14013.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Új Idők egészségi kódexe. Szerkesztette a Szerkesztői Üzenetek Rovatvezetője. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
14014.

Rufpreis:
1 000 HUF

14015.

Rufpreis:
1 000 HUF

14016.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói félvászonkötésben.
14017.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n. A szerző. 2073 p. Aranyozott félvászon kötésben. Kihajtható, krómlitográf ábrákkal.
14018.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai növényi gyógyszerek. 17 táblán 70 színes képpel... Bp., é.n., Novák Rudolf és Tsa. Modern kötésben.
14019.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF