Keller Konrád dr.: A tenger élete. Botanikai toldalékkal dr. Cramer Károly és dr. Hans Schnitz. Fordította: Csopey László. 271 ábrával és 10 színes táblával. A IX. (1896- 1898. évi) cziklus Negyedik kötete. Budapest, 1897, Természettudományi Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
Hetzel Henrik dr., Bölcsházy Kálmán dr.: Állatorvosi szülészet. 1. Agrártudományi Egyetem Tankönyvei. Budapest, 1952, Mezőgazdasági Kiadó. Ragasztós egészvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. Ford. Littke Aurél. II. kötet. Tengerentúli földrészek. 195 szövegközi térképecskével és diagrammal 462 p. Bp., 1926, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói, kék félvászonkötésben, jó állapotban. A gerinc enyhén sérült.
Az Új Idők egészségi kódexe. Szerkesztette a Szerkesztői Üzenetek Rovatvezetője. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.