Váci Náci: Vác vidámsága. Vácra és váciakra vonatkozó válogatott viccek, versek, víg történetek, adomák és tréfák. Végh Gusztáv rajzaival. Vác, 1923. Váci Múzeum Egyesület + UA. Új sorozata. 190p. + 160 p. Kissé megviselt félvászon kötésben, belül jó állapotban
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára, mellyben minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik. III-IV. kötet. Pesten, 1851, Kozma Vazulnál. Félbőr kötésben.
Győrffy János: Pest-Pilis-Kisúnvármegye és Budapest székesfőváros rövid földrajza. Földrajzi előismeretek. Bp., 1911, Szent- István-Társulat. Pestvármegye szines térképpel. Kiadói félvászon kötésben.
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm