Militaria

Zahl der Lose: 28

~1930-1940. "Hadirokkant" Br gomblyuk jelvény (28x22mm) T:2 /  Hungary ~1930-1940. "Invalid" Br button badge (28x22mm) C:XF
30597.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1935. "Irányzó jelvény" galvanizált rézötvözet (50mm) T:2 /  Hungary ~1935. "Gunner's Badge" electroplated copper alloy military badge (50mm) C:XF  Sallay 45.
30598.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1939. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem eredeti mellszalaggal, igazolvánnyal! T:1-,2 / Hungary 1939. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon and with certificate! C:AU,XF NMK 427.
30599.

Rufpreis:
4 000 HUF

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2 kis ph. / Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" on the edge hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF small edge error NMK 436.
30600.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal T:2- durva ph., sérült fül / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration with ribbon C:XF strong edge error, damaged ear NMK 439.
30601.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény  "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel (56x45mm) T:2 / Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." (56x45mm) C:XF Sallay 1/a.
30602.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

1940. "1918 Erdély újra magyar 1940" Br irredenta emlékérem (38mm) T:2- ph. /  Hungary 1940. "1918 Transylvania is Hungarian again 1940" Br irredenta medal (38mm) C:VF edge error
30603.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 / Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 442.
30604.

Rufpreis:
6 000 HUF

1941. "Tűzkereszt I. fokozata" fém kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, igazolvánnyal és képeslappal dekoratív, házilag készült kartonlapra rögzítve T:2 / Hungary 1941. "Fire Cross, 1st class" metal decoration with ribbon, miniature and thin ribbon, certificate and postcard, fixed on decorative homemade cardboard C:XF NMK 443.
30605.

Rufpreis:
6 000 HUF

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem igazolvánnyal. Szign.: BERÁN L. T:2 / Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal with original ribbon with certificate. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
30606.

Rufpreis:
5 000 HUF

1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" fém levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: MASEFSZKY (69x51mm) T:2 /  Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" metal Levente plaque, on the back with makers mark "LUDVIG". Sign.: MASEFSZKY (69x51mm) C:XF  Sallay 211/b.
30607.

Rufpreis:
5 000 HUF

30608.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF