Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 79

12557.

Rufpreis:
5 000 HUF

Marschalkó Lia versei 1928: Egyedül az őszben.  Budapest, Génius Kiadó. Szerző által Zsolt Bélának dedikált példány!  Illusztrált kiadói papír kötésben. Jó állapotban.
12558.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nil:Lélekstációk. Békéscsabán, 1911, Tevan Adolf Bizománya. Felvágatlan példány. Illusztrált kiadói karton kötésben, kissé gyűrött borító
12559.

Rufpreis:
5 000 HUF

Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. I. kötet. Bp., é.n. Franklin. 168 p. Kiadói papírborítékban. Jó állapotú, dedikált példány!
12560.

Rufpreis:
4 000 HUF

12561.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lukianosz: Istenek, Halottak, Hetérák. Bp., 1958, Európa. 306 p. 16 egészoldalas szövegközti tábla, Szántó Piroska rajzaival. 772/1000-es, kézzel számozott példány. Kiadói aranyozott, egészbőr kötésben, szép állapotban.
12562.

Rufpreis:
4 000 HUF

12563.

Rufpreis:
4 000 HUF

12564.

Rufpreis:
4 000 HUF

Karinthy Frigyes: Barabbás. Hungária Könyvek, 1935. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Első kiadás! Maróti Géza két egész oldalas, színes fametszetével illusztrálva. Nem sorszámozott. Szép állapotban.
12565.

Rufpreis:
4 000 HUF

Babits Mihály ünnepi beszédei. Születése hatvanadik évfordulójának emlékére. Bev. Schöpflin Aladár. Számozott. (Bp.) 1943. Baumgarten Ferencz Irodalmi Alapítvány. (Hungária ny.) 1 t. (címkép) 60 p. 1 lev. Kiadói kartonált kötésben, gerincén sérült. Két lapon firkákkal. Könyvárusi forgalomba nem került, megjelent 300 példányban. Számozott: 300/96. számú példány
12566.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tíz írás a nyomdászatról. Előszó Bárczy István. Írták: Fitz József, Szentkúty Pál, Kozma Lajos, Durand Félix, Ferdinandy Gejza, Bródy László, Haiman-Kner György, Boér Pál, Magyary István és Kner Imre. Bp., 1942, Hungária ny. 217 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. /Hungária Könyvek 9./ Kiadói félvászon kötésben, ex librisszel. Kiadói kartonált félvászonkötésben, szép állapotban
12567.

Rufpreis:
4 000 HUF

12568.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF