1930 a Napkelet folyóirat (főszerk.: Tormay Cecile) 8. évf 1-2. lapszáma, teljes évfolyam, érdekes írásokkal, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
Amíg városatya lettem... A főváros főtisztviselőinek és a törvényhatósági bizottság tagjainak önéletrajzgyűjteménye. Szerk.: György Endre. Bp., 1930, Biró Miklós Nyomdai Műintézet Rt. Kopott vászonkötésben, kicsit sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
1931 a Napkelet folyóirat (főszerk.: Tormay Cecile) 9. évf 1-2. lapszáma, teljes évfolyam, érdekes írásokkal, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1932 a Sporthírlap 23. évf. 53-71. sz. (július-szeptember), ill. a Nemzeti Sport 24. évf. 172-200. sz. (szeptember-október) benne többek között hírekkel a Los Angelesben megrendezett 10. nyári olimpiáról, Klebelsberg Kuno haláláról (okt. 12.), stb., egy kötetbe kötve, kissé kopott félvászon kötésben, helyenként sérült lapszélekkel, egyébként jó állapotban