Drucksachen

Zahl der Lose: 361

1930 a Napkelet folyóirat (főszerk.: Tormay Cecile) 8. évf 1-2. lapszáma, teljes évfolyam, érdekes írásokkal, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
13595.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amíg városatya lettem... A főváros főtisztviselőinek és a törvényhatósági bizottság tagjainak önéletrajzgyűjteménye. Szerk.: György Endre. Bp., 1930, Biró Miklós Nyomdai Műintézet Rt. Kopott vászonkötésben, kicsit sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
13596.

Rufpreis:
5 000 HUF

1931 a Napkelet folyóirat (főszerk.: Tormay Cecile) 9. évf 1-2. lapszáma, teljes évfolyam, érdekes írásokkal, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
13597.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1931 Kleines Album von der Sächsischen Schweiz, 14 db látképet tartalmazó, kisméretű leporelló album, kissé megviselt borítóval
13598.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Budapest Nemzetközi  Turisztikai Kongresszus német nyelvű nyomtatványa, pp.:4, 24x11cm+ kapcsolódó nyomtatvány + levelezőlap
13599.

Rufpreis:
1 000 HUF

1932. jan. 04. A reggel. Felelős szerkesztő: Lázár Miklós
13600.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1932 Feldgen, Niklaszewki sportteljesítményének nyomtatványa fotókkal illusztrálva,25x19cm
13601.

Rufpreis:
1 000 HUF

1932 Farkas László kertészete, Jászkarajenő (Pest VM.)Évelő növények árjegyzéke. Sok hasznos tanáccsal. pp: 32,
13602.

Rufpreis:
1 000 HUF

1932 a Nyugat 25. évf. 3. és 5. lapszáma, kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
13603.

Rufpreis:
1 000 HUF

13604.

Rufpreis:
2 000 HUF

1932 a Sporthírlap 23. évf. 53-71. sz. (július-szeptember), ill. a Nemzeti Sport 24. évf. 172-200. sz. (szeptember-október) benne többek között hírekkel a Los Angelesben megrendezett 10. nyári olimpiáról, Klebelsberg Kuno haláláról (okt. 12.), stb., egy kötetbe kötve, kissé kopott félvászon kötésben, helyenként sérült lapszélekkel, egyébként jó állapotban
13605.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1933, 1938 6 db mini újság, Színházi Élet gyermekmellékletei: Kis Színházi 3 db, Boldog Ifjúság 3 db, benne képregényekkel
13606.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF