Landkarten

Zahl der Lose: 68

cca 1874 Geologisch-montanistische Studien über Rézbánya, Tafeln I-V., František Posepný (1836-1895) bányageológus különféle kőnyomatos térképei, Magyar Földrajzi Intézet, különböző léptékben és méretben
12669.

Rufpreis:
6 000 HUF

Autóatlasz: Európa, Magyarország, Budapest. Bp., Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság, 2008. 1:3500000 (Európa), 1:200000 (Magyarország), illetve 1:27500 (Budapest). Fém spirákötésben, jó állapotban.
12670.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910-1915 G. Freytags Karte vom Europäischen Rußland(Oroszország európai részének térképe), Freytag&Berndt Wien, kartonra kasírozva, 48x36 cm / cca 1910-1915 Russia in Europe, Map of Freytag&Berndt, Vienna, 48x36 cm
12671.

Rufpreis:
1 000 HUF

1927 Salgótarján R.T. város belterülete, a középületek felsorolásával, melléklet Dr. Dornyay Béla: "Salgótarján és a Karancs-Medves-vidék részletes kalauza" című munkájához, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, paszpartuban, szélén kis sérüléssel, 42x34 cm
12672.

Rufpreis:
2 400 HUF

12673.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1923 Geologische Übersichtskarte von Westserbien. Sandschak-Novipazar und Ostmontenegro. Nyugat-Szerbia geológiai áttekintő térképe, 1:200000, szerk. id. és ifj. Lóczy Lajos, Bp., Klösz Gy. és fia Térképészeti Műintézet, 137,5×82,5 cm
12674.

Rufpreis:
1 000 HUF

1845 C. F. Weiland: Hannoveri királyság térképe. Nagyméretű, rézmetszet. / Large map of Kingdom of Hannover. Large etched map. 70x60 cm
12675.

Rufpreis:
8 000 HUF

1947 Duna völgy és környéke nagy domborzati térkép, Magyar Földrajzi Intézet,2db,  hajtogatva, szép állapotban 112xx84/ Map of the Danube- Valley and adjacent Territories, 2pz., in good condition
12676.

Rufpreis:
4 000 HUF

1869 Knyahinya Ungmegyei falu határában 1866. junius 9. d.u. 5 órakor történt Meteorkő-esésnek térképe Szabó Józseftől. 1 : 400. Pest, 1869. Rohn és Grund. Színes, kőnyomatos térképlap, szép állapotban. 1869 Original map of the 1866 Knyahinya meteorit rain. Lithoraphy in nice condition 54 x 76 cm.
12677.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1980 2 db M&M német nyelvű iskolai térkép, szakadással Európa és a Föld, 90×128 cm
12678.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1870 Péch Antal bányászati szakíró által készített 21 db tanulótérkép egy képzeletbeli bányáról. Valószínűleg a Selmecbányai Bányászakadémia számára készített szemléltető eszköz. Kissé rojtos szélekkel. Ritkaság! / cca 1870 21 maps of an imaginary mine made by Antal Pech, probably for the miner academy of Selmecbanya. With dog-ears. 53x37 cm
12679.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Weltatlas. Die Staaten der Erde und ihre Wirtschaft. Kiadói egészvászon kötésben.
12680.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF