Flohmarkt Zahl der Lose: 405
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1185763
11303
248
Flea Market
Sárgaréz oldaltölcsér, 32x11cm 1185793
11304
248
Flea Market
Tömítőgyűrűk, különféle méretben és anyagból 1186024
11305
248
Flea Market
Qualcast angol kézi fúró, 32cm
1182449
11306
248
Flea Market
0,13-as Rotring micronorm tollhegy, 4db
1182447
11307
248
Flea Market
Különféle méretű Rotring micronorm tollhegy, 12db 1187824
11308
248
Flea Market
"L" Vitorlás hajómodellek országos bajnoksága 1962, I. csapat, felakasztható háromszögű vászon zászló, hátulján Kádár-címerrel
1187827
11309
248
3400
Flea Market
"Vándorzászló a 'Vezess balesetmentesen' mozgalom legjobb egységének" feliratú vászon zászló
1187830
11310
248
Flea Market
"MHSZ 40" feliratú vászonszatyor
1187825
11311
248
Flea Market
"L" Vitorlás hajómodellek országos bajnoksága 1963, I. csapat, felakasztható háromszögű vászon zászló, hátulján Kádár-címerrel
1187822
11312
248
Flea Market
Koronás magyar kiscímer, zománcozott fémlemez, lekopásokkal, 14,5×11 cm
1188279
11313
248
Flea Market
3 db Lametta régi karácsonyfadísz, saját borítékjaikban 1182469
11314
248
Flea Market
Gazdagon díszített rezezett fém teaszűrő kanál, jelzett (M. Jarra ) h:21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF