Flohmarkt

Zahl der Lose: 405

Sárgaréz oldaltölcsér, 32x11cm
11303.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tömítőgyűrűk, különféle méretben és  anyagból
11304.

Rufpreis:
1 200 HUF

Qualcast angol kézi fúró, 32cm
11305.

Rufpreis:
1 800 HUF

0,13-as Rotring micronorm tollhegy, 4db
11306.

Rufpreis:
800 HUF

Különféle méretű Rotring micronorm tollhegy, 12db
11307.

Rufpreis:
1 200 HUF

"L" Vitorlás hajómodellek országos bajnoksága 1962, I. csapat, felakasztható háromszögű vászon zászló, hátulján Kádár-címerrel
11308.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Vándorzászló a 'Vezess balesetmentesen' mozgalom legjobb egységének" feliratú vászon zászló
11309.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

"MHSZ 40" feliratú vászonszatyor
11310.

Rufpreis:
3 000 HUF

"L" Vitorlás hajómodellek országos bajnoksága 1963, I. csapat, felakasztható háromszögű vászon zászló, hátulján Kádár-címerrel
11311.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koronás magyar kiscímer, zománcozott fémlemez, lekopásokkal, 14,5×11 cm
11312.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db Lametta régi karácsonyfadísz, saját borítékjaikban
11313.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gazdagon díszített rezezett fém teaszűrő kanál, jelzett (M. Jarra ) h:21 cm
11314.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF