https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 93
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1139951
13311
247
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1021475
13312
247
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1092310
13313
247
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Novák Ernő: Műtéti kockázat. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1012682
13314
247
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Thim József dr.: Népszerű közegészségtan. A művelt közönség számára. Pozsony,Budapest 1899, Stamppel Károly. Festett kiadói egészvászon kötésben. 1161624
13315
247
0
3000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Gyógyszerészek zsebnaptára az 1938-ik évre.Dombornyomott, kissé sérült egészvászon kötésben 488p 979608
13316
247
0
6000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1023961
13317
247
0
2600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1003393
13318
247
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 ábrával. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, elvált gerinccel. 1047850
13319
247
0
1800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1003670
13320
247
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146961
13321
247
0
7000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
837272
13322
247
0
100
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse