https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 105

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
1
13299.

Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13300.

Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
1
13301.

A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
1
13302.

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hajduska István: Ebben a pillanatban. Bp., 1964. Helikon. Dedikált!
1
13303.

Hajduska István: Ebben a pillanatban. Bp., 1964. Helikon. Dedikált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
13304.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet  mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.
1
13305.

Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
1
13306.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
1
13307.

Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
1
13308.

1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp., 1911, Franklin. Első kiadás. Aláírt példány! Félbőr kötésben, domború mintás gerinc, aranyozott felírat. Kicsit kopott, de egyébként jó állapotú.
1
13309.

Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp., 1911, Franklin. Első kiadás. Aláírt példány! Félbőr kötésben, domború mintás gerinc, aranyozott felírat. Kicsit kopott, de egyébként jó állapotú.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Az orosz novellaírás remekei: N. Sz.  Ljeszkov: A halhatatlan Golovan. Gyoma, Kner Izidor kiadása. Illusztrált papírborítóban
1
13310.

Az orosz novellaírás remekei: N. Sz. Ljeszkov: A halhatatlan Golovan. Gyoma, Kner Izidor kiadása. Illusztrált papírborítóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse