Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 105

13263.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aristoteles Rhetorikája. Ford.: Kis János. Bp., 1875, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13264.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fehér Dezső, Török Imre: A verhetetlen Kincsem. Bp., 1974, Natura. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13265.

Rufpreis:
2 400 HUF

13266.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bászel Aurél: Thukydides beszédei. Bp., 1881, Kókai Lajos. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13267.

Rufpreis:
2 000 HUF

Máday Béla dr. (szerk.):Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. 1943, Fiatal Magyarság Szövetség Kiadása. Kissé rongyos kiadói papír kötésben.
13268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolnai világhírű regények sorozat 9 kötete(Tagore: Hajótöröttek, Stevenson: A szökevény, Locke: Az úri csavargó, Benoit: Az üldözött, Flaubert: Salambo, Renard: Lerne Doktor, Kipling: Kim, Crawford: A bizánci rabszolgalány, Norris: Az örvény). Kiadói félbőr kötés, kötetenként változó, főként jó állapotban.
13269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dumas: Ange Pitou(Egy orvos emlékiratai) I., III., V. kötet. Bp., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13270.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harsányi Zsolt: Az aranyalma I-II. kötet. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13271.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Gábor: Holdárnyékban az őserdő. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. + Kalandok a brazíliai őserdőben. Bp., 1962, Gondolat.
13272.

Rufpreis:
1 200 HUF

Comte de Gobineau: A reneissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leó, Michelangelo történelmi jelenetek. Fordította Kuncz Aladár. Harmadik kiadás. Bp., Genius Kiadás. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13273.

Rufpreis:
1 200 HUF

13274.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF