Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 105
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1131284
13263
246
1169058
13264
246
Aristoteles Rhetorikája. Ford.: Kis János. Bp., 1875, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1169979
13265
246
Fehér Dezső, Török Imre: A verhetetlen Kincsem. Bp., 1974, Natura. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
982802
13266
246
4600
1169072
13267
246
Bászel Aurél: Thukydides beszédei. Bp., 1881, Kókai Lajos. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1165389
13268
246
Máday Béla dr. (szerk.):Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. 1943, Fiatal Magyarság Szövetség Kiadása. Kissé rongyos kiadói papír kötésben.
1167499
13269
246
Tolnai világhírű regények sorozat 9 kötete(Tagore: Hajótöröttek, Stevenson: A szökevény, Locke: Az úri csavargó, Benoit: Az üldözött, Flaubert: Salambo, Renard: Lerne Doktor, Kipling: Kim, Crawford: A bizánci rabszolgalány, Norris: Az örvény). Kiadói félbőr kötés, kötetenként változó, főként jó állapotban.
1167472
13270
246
Dumas: Ange Pitou(Egy orvos emlékiratai) I., III., V. kötet. Bp., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
1167457
13271
246
Harsányi Zsolt: Az aranyalma I-II. kötet. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 1172652
13272
246
Molnár Gábor: Holdárnyékban az őserdő. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. + Kalandok a brazíliai őserdőben. Bp., 1962, Gondolat. 1146259
13273
246
Comte de Gobineau: A reneissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leó, Michelangelo történelmi jelenetek. Fordította Kuncz Aladár. Harmadik kiadás. Bp., Genius Kiadás. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1053739
13274
246
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF