Militaria

Zahl der Lose: 79

1936 Német torpedórombolók szemléje a kikötőben / 1936 German torpedo boots in the port 16x12 cm
12455.

Rufpreis:
5 000 HUF

1917 Radautz és környéke a 40. repülőszázad megfigyelései alapján készített térkép a 19. honvéd gyalogezred bélyegzőjével / 1917 Radautz and area map made by the Hungarian air force 60x80 cm
12456.

Rufpreis:
3 000 HUF

Díszes katonai levélpapír Lugosról Fancy stationery (military) from Lugos
12457.

Díszes katonai levélpapír Lugosról
Fancy stationery (military) from Lugos

Rufpreis:
2 000 HUF

1918 Első világháborús katonai fotólap: Katonák pihenő időben.  8,5x13,5cm
12458.

Rufpreis:
1 200 HUF

12459.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A9-300 Douglas bombázó repülőgép fotó, Douglas Bomber photo, 17x25cm
12460.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 D A P fotó: Douglas bombázó repülőgépek, jelzett/ 1944 D A P photo: Douglas Bombers, marked, 17x24cm
12461.

Rufpreis:
4 000 HUF

Douglas bombázó repülőgépek fotó, Douglas Bombers photo, 17x26cm
12462.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db gázálarc, kopottas állapotban
12463.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 Légoltalmi és Műszaki K.F.T. fejléces papír, 30x21cm
12464.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1914-1918 Az Érdekes Újság háborús albuma IX. füzete, 10 db érdekes harctéri fotóval a 12-ből, foltosak, széleiken gyűrődésekkel, megviselt állapotú mappában, az elülső borító leválik
12465.

Rufpreis:
4 000 HUF

1800 Helytartótanácsi leirat, katonaszökevények részére adott közkegyelmet tartalmazó magyar és német hirdetménnyel gróf Almásy Antal, Darvas Ferenc író és Máthé Krisztián saját kezű aláírásával / Ex offo letter of the Governing Council with autograph signature of count Antonius Almasy and Franciscus Darvas with general pardon for deserting soldiers
12466.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF