Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 75

Antike asiatische Kunst. Afrika & Amerika. Zacke Auktionen & Galerie GmbH (Palais Esterházy, Wien), Auktion 23. Mai 2003. Német nyelven, papírkötésben, jó állapotban.
13666.

Rufpreis:
2 400 HUF

Riat, Georges: Paris. Párizs, 1907, Libraire Renouard (Les Villes d'Art célèbres). Számos képpel és illusztrációval. Kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13667.

Rufpreis:
3 000 HUF

13668.

Rufpreis:
3 000 HUF

max bill budapest. Bp., 1986, Műcsarnok. Az 1986. szeptember 25 és november 9. közötti kiállítás katalógusa. Papírkötésben, jó állapotban.
13669.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ioachim Miloia (szerk.):Galeria Maestrilor Clasici. Pictura Renasterii. (60 planse colorate). Arad, 1930, Editura "Enciclopadia". Művészeti történeti kiadvány, offset kivágott képekkel illusztrált. Kissé viseletes, kiadói karton mappában.
13670.

Rufpreis:
4 000 HUF

L'opera pittorica di Edouard Manet. Szerk.: Orienti, Sandra. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13671.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. 4. kiad. Bp., 1982, Corvina Kiadó - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos képpel, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13672.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csoma Lajos, Kocsi Márta: Festett bútorok a Székelyföldön. Bp., [1982], Népművelési Propaganda Iroda. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
13673.

Rufpreis:
1 200 HUF

L'opere completa di Seurat. Szerk.: Minervino, Fiorella. Milánó, 1972, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13674.

Rufpreis:
1 200 HUF

L'opera completa di Claude Monet 1870-1889. Szerk.: Rossi Bortolatto, Luigina. Milánó, 1972, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13675.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alte Pinakothek, München. Vál.: Langer, Alfred. Bp., 1972, Corvina Kiadó. Számos érdekes képpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
13676.

Rufpreis:
1 000 HUF

L'opera completa del Botticelli. Szerk.: Mandel, Gabriele. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13677.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF