Antike asiatische Kunst. Afrika & Amerika. Zacke Auktionen & Galerie GmbH (Palais Esterházy, Wien), Auktion 23. Mai 2003. Német nyelven, papírkötésben, jó állapotban.
Riat, Georges: Paris. Párizs, 1907, Libraire Renouard (Les Villes d'Art célèbres). Számos képpel és illusztrációval. Kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
L'opera pittorica di Edouard Manet. Szerk.: Orienti, Sandra. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. 4. kiad. Bp., 1982, Corvina Kiadó - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos képpel, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
L'opere completa di Seurat. Szerk.: Minervino, Fiorella. Milánó, 1972, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
L'opera completa di Claude Monet 1870-1889. Szerk.: Rossi Bortolatto, Luigina. Milánó, 1972, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
L'opera completa del Botticelli. Szerk.: Mandel, Gabriele. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.