Weltweit Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 29

NSZK 1970. "Mexikói Labdarúgó Világbajnokság" Ag emlékérem (15,14g/0.900/32mm) + "Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó / Helmuth Schon" fém emlékérem (30mm) T:2 FRG 1970. "FIFA World Cup Mexico 1970" Ag medal (15,14g/0.900/32mm) + "Shell - IX. FIFA World Cup Mexico" metal medal (30mm) C:XF
31069.

Rufpreis:
2 400 HUF

Németország DN "Drezda / Semperoper Operaház Theaterplatz" fém emlékérem (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" ezüstözött fém emlékérem tokban (35mm) T:2, PP karc Germany ND "Dresden / Semperoper Theaterplatz" metal commemorative coin (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" silver plated commemorative coin in case (35mm) C:XF, PP scratched
31070.

Rufpreis:
800 HUF

Olaszország 1961. "Nemzetközi Munkaügyi Kiállítás Torino / 1861-1961 Itália egyesítésének századfordulója" Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) T:1-,2 Italy 1961. "Internazionale del Lavoro Torino Esposizione / 1861-1961 Centenario dell'unita d'Italia" Ag commemorative medallion in original case. Sign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) C:AU,XF
31071.

Olaszország 1961. "Nemzetközi Munkaügyi Kiállítás Torino / 1861-1961 Itália egyesítésének századfordulója" Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) T:1-,2
Italy 1961. "Internazionale del Lavoro Torino Esposizione / 1861-1961 Centenario dell'unita d'Italia" Ag commemorative medallion in original case. Sign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) C:AU,XF

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olaszország 1978R 20L hamisítványa + Lengyelország 1983. "II. János Pál" fém emlékérem eredeti tokban + Német Birodalom 1895. "1870/1871 győzelmének 25. évfordulójára" Al emlékérem (33mm) T:1-,2,3 Italy 1978R 20 Lire fake + Poland 1983. "John Paul II" metal medal in original case + German Empire 1895. "25th Annviersary of the Victory Day of 1870/1871" Al medal without ear C:Au,XF,F
31072.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olaszország DN "Romulus és Remus" jelzett Ag medál füllel (11,51g/0.800/32,5mm) T:2 Italy ND "Romulus and Remus" hallmarked Ag medal with ear (11,51g/0.800/32,5mm) C:XF
31073.

Olaszország DN "Romulus és Remus" jelzett Ag medál füllel (11,51g/0.800/32,5mm) T:2
Italy ND "Romulus and Remus" hallmarked Ag medal with ear (11,51g/0.800/32,5mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF

Olaszország DN "CORPO VIGILANZA NOTTURNA biztonsági szolgálat alapítása" Br érem (37,5mm) T:2 kis ph. Italy ND "RAPIVA VNA FAVILLA AL SOLE PER LVMINARE LA POSSENTE NOTTE / PRIMO ANNO DELLA FONDAZIONE DEL CORPO VIGILANZA NOTTURNA PER LA CITTA DI MILANO 1924" Br medal (37,5mm) C:XF small edge error
31074.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Portugália DN "Portugál Kézilabda Szövetség" Br emlékérem eredeti dísztokban, peremen számozott (69mm) + aranyozott, zománcozott fém kitűző T:1- Portugal ND "Portuguese Handball Federation" Br commemorative medallion in original case, numbered on the edge (69mm) + gilt, enamelled metal pin C:AU
31075.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szaúd-Arábia DN "Dzsidda Kereskedelmi és Iparkamara" Br emlékplakett (60mm) T:2 Saudi Arabia ND "Jeddah Chamber of Commerce and Industry" Br commemorative plaque (60mm) C:XF
31076.

Rufpreis:
800 HUF

Szlovákia 1998. "Kisszeben 750 éves" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1 Slovakia 1998. "750th Anniversary - Sabinov" Br commemorative medallion in case (70mm) C:UNC
31077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szlovákia DN "Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa" Br emlékérem dísztokban. Szign.: A. Hám (60mm) T:2 Slovakia ND "Banské a Minciarske Mesto Kremnica" Br commemorative medallion in box. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF
31078.

Szlovákia DN "Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa" Br emlékérem dísztokban. Szign.: A. Hám (60mm) T:2
Slovakia ND "Banské a Minciarske Mesto Kremnica" Br commemorative medallion in box. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

Szlovákia DN "Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém múzeumi zseton (27mm) T:2 Slovakia ND "Museum of Kremnica" silver plated token (27mm) C:XF
31079.

Szlovákia DN "Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém múzeumi zseton (27mm) T:2
Slovakia ND "Museum of Kremnica" silver plated token (27mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

1949. "Diákok Nemzetközi Egyesülete / Fesztivál" Br érem (60,5mm) T:2- fny. 1949. "International Union of Students" Br medallion "MCC IUS UIE / FESTIVAL" (60,5mm) C:VF ear mark
31080.

1949. "Diákok Nemzetközi Egyesülete / Fesztivál" Br érem (60,5mm) T:2- fny.
1949. "International Union of Students" Br medallion "MCC IUS UIE / FESTIVAL" (60,5mm) C:VF ear mark

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF