https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Keramiken

Zahl der Lose: 26

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
1
11057.

Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm
1
11058.

Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm
1
11059.

Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sörcsapoló ház és tető (2db), mázas kerámia, jó állapotban, m:36 cm és 11 cm
1
11060.

Sörcsapoló ház és tető (2db), mázas kerámia, jó állapotban, m:36 cm és 11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szőlőlevél mintás boros kancsó és poharak (6db), jelzett, mázas kerámia, néhány poháron hajszálrepedéssel
1
11061.

Szőlőlevél mintás boros kancsó és poharak (6db), jelzett, mázas kerámia, néhány poháron hajszálrepedéssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes kerámia tétel: nagy kancsók, bögrék, alátét, kisméretű tolltartó, stb., egy részük jelzett (Tófej), némelyik kopásnyomokkal, különböző méretben
1
11062.

Vegyes kerámia tétel: nagy kancsók, bögrék, alátét, kisméretű tolltartó, stb., egy részük jelzett (Tófej), némelyik kopásnyomokkal, különböző méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm
1
11063.

Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Körmöcbányai virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, 32×21 cm
1
11064.

Körmöcbányai virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, 32×21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Páll Guszti korondi kerámia kiöntő, lepattanásokkal, jelzett, m: 23 cm
1
11065.

Páll Guszti korondi kerámia kiöntő, lepattanásokkal, jelzett, m: 23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik süteményes tányérok, kis hibákkal, 4 db, d: 19 cm; mintában hozzá illő aufsatz, hajszálrepedéssel, m: 11 cm, d: 23 cm
1
11066.

Antik süteményes tányérok, kis hibákkal, 4 db, d: 19 cm; mintában hozzá illő aufsatz, hajszálrepedéssel, m: 11 cm, d: 23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ujj Zsuzsa által tervezett kerámiák, 2 db, hibátlanok, jelzettek, m: 5 és 13 cm, d:  8 és 13 cm
1
11067.

Ujj Zsuzsa által tervezett kerámiák, 2 db, hibátlanok, jelzettek, m: 5 és 13 cm, d: 8 és 13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zománcozott kerámia iparművész tál, mázhibával, jelzett, 35x18 cm
1
11068.

Zománcozott kerámia iparművész tál, mázhibával, jelzett, 35x18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse