https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Keramiken Zahl der Lose: 26
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1015169
11057
242
0
1800
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1044793
11058
242
0
11000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1044689
11059
242
0
8000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1117977
11060
242
0
3000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Sörcsapoló ház és tető (2db), mázas kerámia, jó állapotban, m:36 cm és 11 cm 1112331
11061
242
0
2000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Szőlőlevél mintás boros kancsó és poharak (6db), jelzett, mázas kerámia, néhány poháron hajszálrepedéssel
Das Lot is nicht erreichbar
1068025
11062
242
0
1000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes kerámia tétel: nagy kancsók, bögrék, alátét, kisméretű tolltartó, stb., egy részük jelzett (Tófej), némelyik kopásnyomokkal, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
1107038
11063
242
0
1000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm 1132875
11064
242
0
7000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Körmöcbányai virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, 32×21 cm 1135632
11065
242
0
1000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Páll Guszti korondi kerámia kiöntő, lepattanásokkal, jelzett, m: 23 cm 1104991
11066
242
0
6000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Antik süteményes tányérok, kis hibákkal, 4 db, d: 19 cm; mintában hozzá illő aufsatz, hajszálrepedéssel, m: 11 cm, d: 23 cm 1136068
11067
242
0
5000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujj Zsuzsa által tervezett kerámiák, 2 db, hibátlanok, jelzettek, m: 5 és 13 cm, d: 8 és 13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1135893
11068
242
0
2000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Zománcozott kerámia iparművész tál, mázhibával, jelzett, 35x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse