Foto Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1006430
11887
242
Photo
cca 1910 Eddy Delling osztrák színésznő fotói, közötte sok aláírt, néhány képeslap saját keze írásával, néhány szerepfotó, összesen 12 db / cca 1910 12 photos and postcardss of Austrian actress Eddy Delling, some with autograph signatures some with autograph writing
1071714
11888
242
Photo
1991 Bp., II. János Pál pápa látogatása Budapesten, életképek, kartonra ragasztott fotók, egyik sérült, 39x29 cm
1122113
11889
242
Photo
1930 Bp., Izabella főhercegasszony (Frigyes főherceg tábornagynak, a cs. és kir. haderő főparancsnokának felesége, 1856-1931) távozik a Szent Imre szobor avató ünnepségéről, Macsi András felvétele, feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm
1122125
11890
242
Photo
1930 Bp., Aloisio Sincero pápai legátus, aki részt vett a Szent Imre-év rendezvényein, távozik a Károlyi-palotából, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 23x17 cm 1930 Budapest, Hungary, Aloisio Sincero papal legate, 23x17 cm
1132328
11891
242
Photo
Temessy Hédi (1925-2001) magyar színésznő, érdemes művész fotói, 3db, különböző méretben, 14x9cm, 17x13cm, 16x24cm
1136215
11892
242
Photo
1988 Nicolae Ceausescu és Grósz Károly találkozása, 8 db sajtófotó, 24x18 cm / 1988 Nicolae Ceausescu and Károly Grósz, 8 photos, 24x18 cm
1131941
11893
242
Photo
1955. november 5. Párizs, Magyarország-Franciaország női kosárlabda válogatott, feliratozott csoportkép, 18x24 cm 1135035
11894
242
2200
Photo
cca 1985 Pege Aladár (1939-2006) Kossuth-díjas magyarcigány bőgőművész, zeneszerző, dzsessz zenész, Szabó Tibor pecséttel jelzett felvétele, 40x30 cm 1135219
11895
242
4200
Photo
cca 1890 Leszih Miksa (1836-1895) gépgyáros Miskolcon, Szinay István miskolci fényképész nagyméretű portréja, kartonra ragasztva, 44x33 cm 1132356
11896
242
Photo
Huszárik Zoltán rendező egy filmforgatáson, fotó kartonra kasírozva, 18x17cm
1132290
11897
242
Photo
1985 Budapest, Rákospatak, Gyöngyösi úti metróépítés felszíni munkálatai, 13 db fotó, 9x14 cm
1132291
11898
242
Photo
1975 Budapest, a Klinikák felszíni metróállomásának építése, 13 db fotó, 9x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF