Foto

Zahl der Lose: 397

cca 1910 Eddy Delling osztrák színésznő fotói, közötte sok aláírt, néhány képeslap saját keze írásával, néhány szerepfotó, összesen 12 db / cca 1910 12 photos and postcardss of Austrian actress Eddy Delling, some with autograph signatures some with autograph writing
11887.

Rufpreis:
10 000 HUF

1991 Bp., II. János Pál pápa látogatása Budapesten, életképek, kartonra ragasztott fotók, egyik sérült, 39x29 cm
11888.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Bp., Izabella főhercegasszony (Frigyes főherceg tábornagynak, a cs. és kir. haderő főparancsnokának felesége, 1856-1931) távozik a Szent Imre szobor avató ünnepségéről, Macsi András felvétele, feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm
11889.

Rufpreis:
2 400 HUF

1930 Bp., Aloisio Sincero pápai legátus, aki részt vett a Szent Imre-év rendezvényein, távozik a Károlyi-palotából, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 23x17 cm 1930 Budapest, Hungary, Aloisio Sincero papal legate, 23x17 cm
11890.

Rufpreis:
2 400 HUF

Temessy Hédi (1925-2001) magyar színésznő, érdemes művész fotói, 3db, különböző méretben, 14x9cm, 17x13cm, 16x24cm
11891.

Rufpreis:
1 800 HUF

1988 Nicolae Ceausescu és Grósz Károly találkozása, 8 db sajtófotó, 24x18 cm / 1988 Nicolae Ceausescu and Károly Grósz, 8 photos, 24x18 cm
11892.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1955. november 5. Párizs, Magyarország-Franciaország női kosárlabda válogatott, feliratozott csoportkép, 18x24 cm
11893.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1985 Pege Aladár (1939-2006) Kossuth-díjas magyarcigány bőgőművész, zeneszerző, dzsessz zenész, Szabó Tibor pecséttel jelzett felvétele, 40x30 cm
11894.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1890 Leszih Miksa (1836-1895) gépgyáros Miskolcon, Szinay István miskolci fényképész nagyméretű portréja, kartonra ragasztva, 44x33 cm
11895.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Huszárik Zoltán rendező egy filmforgatáson, fotó kartonra kasírozva, 18x17cm
11896.

Rufpreis:
1 800 HUF

1985 Budapest, Rákospatak, Gyöngyösi úti metróépítés felszíni munkálatai, 13 db fotó, 9x14 cm
11897.

Rufpreis:
1 600 HUF

1975 Budapest, a Klinikák felszíni metróállomásának építése, 13 db fotó, 9x13 cm
11898.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF