Ravasz László: Gondolatok. [Világnézeti gondolatok, aforizmák]. A szerző arcképével. Második kiadás. Budapest, 1922. Bethlen Gábor Irod. és Nyomdai Rt. Papírkötésben.
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!