Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 277

Károly Ernő (1923-): Ülő nő. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 57×68 cm
10084.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
10085.

Rufpreis:
1 800 HUF

Klein jelzéssel: Balalajka, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26×16,5 cm
10086.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
10087.

Rufpreis:
2 800 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katona. Tus, papír, jelzés nélkül, hagyatéki pecséttel, 37×28 cm
10088.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Lőrinc Anna. Ceruza, papír, jelzett, 25×22 cm
10089.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kohári K. Jenő: Háromszéki leány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22x14 cm
10090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Jean Paul: Gyámoltalan hősök.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×8 cm
10091.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 21x30 cm
10092.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kondor Lajos (1926-2006): Az egység 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korda jelzéssel: Krisztus, olaj, fa, kis sérüléssel, 35,5×25,5 cm
10094.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Koszta jelzéssel: Virágos tisztás, olaj, fa, kis sérüléssel, 20×23,5 cm
10095.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF