Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1092581
10084
241
38000
Károly Ernő (1923-): Ülő nő. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 57×68 cm
1061482
10085
241
Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm 1110586
10086
241
Klein jelzéssel: Balalajka, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26×16,5 cm 1072025
10087
241
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
1098872
10088
241
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katona. Tus, papír, jelzés nélkül, hagyatéki pecséttel, 37×28 cm 1107481
10089
241
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Lőrinc Anna. Ceruza, papír, jelzett, 25×22 cm
1129967
10090
241
Kohári K. Jenő: Háromszéki leány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22x14 cm 1130131
10091
241
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Jean Paul: Gyámoltalan hősök.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×8 cm 427003
10092
241
5500
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 21x30 cm
1130257
10093
241
Kondor Lajos (1926-2006): Az egység 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1128549
10094
241
Korda jelzéssel: Krisztus, olaj, fa, kis sérüléssel, 35,5×25,5 cm 1128222
10095
241
Koszta jelzéssel: Virágos tisztás, olaj, fa, kis sérüléssel, 20×23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF