Foto Zahl der Lose: 379
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1069221
12370
241
Photo
Katkó István: Küzdelem a levegőben, jelzetlen fotó, egyik sarkán törésnyommal, 23x30 cm
1125929
12371
241
Photo
Koppány György: Vívók, pecséttel jelzett fotó, 10x14 cm 1126165
12372
241
Photo
Koppány György: Tokaj Expressz, Vívóverseny díjátadó, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 13x15 cm
1123808
12373
241
Photo
cca 1940 Korschelt Miklós (1900-1982): Mikor jönnek anyuék? Pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
1122965
12374
241
Photo
cca 1942 Kolozsvár, vízlépcső a Szamos folyón, Korschelt Miklós (1900-1982) pecséttel jelzett vintage fotója, 18x24 cm
1122986
12375
241
Photo
cca 1942 Nagyvárad, Szacsvay Imre (1818-1949) politikus, az 1848/49-es szabadságharc vértanúja, szobrát 1937-ben eltávolították, 1942-ben visszahelyezték, Korschelt Miklós (1900-1982) pecséttel jelzett vintage fotója, 24x18 cm 1123006
12376
241
Photo
cca 1954 Kotnyek Antal (1921-1990): Katonák ismerkednek Eger belvárosával, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 18x18 cm, 24x18 cm-es fotópapíron
1123592
12377
241
Photo
cca 1960 Budapesti belváros két szolgálatos rendőrrel, jelzetlen életkép Kotnyek Antal (1921-1990) hagyatékából, 18x24 cm
1123532
12378
241
4200
Photo
cca 1944 Katonai alakulat, Szentpéteri Tibor más témájú fotói között talált, jelzés nélküli fénykép, 18x23 cm 969645
12379
241
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Ez tényleg nem is olyan rossz! Fotó, jelzés nélkül. Oldala kissé sérült. 17,5x24cm
1042000
12380
241
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Évák. Fotó, jelzés nélkül. 26x30cm kemény kartonon
1123907
12381
241
Photo
cca 1970 Magyar Alfréd: Üdülők, feliratozott fotóművészeti alkotás, 14x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF