Foto

Zahl der Lose: 379

Katkó István: Küzdelem a levegőben, jelzetlen fotó, egyik sarkán törésnyommal, 23x30 cm
12370.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koppány György: Vívók, pecséttel jelzett fotó, 10x14 cm
12371.

Rufpreis:
1 400 HUF

Koppány György: Tokaj Expressz, Vívóverseny díjátadó, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 13x15 cm
12372.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 Korschelt Miklós (1900-1982): Mikor jönnek anyuék? Pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12373.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1942 Kolozsvár, vízlépcső a Szamos folyón, Korschelt Miklós (1900-1982) pecséttel jelzett vintage fotója, 18x24 cm
12374.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1942 Nagyvárad, Szacsvay Imre (1818-1949) politikus, az 1848/49-es szabadságharc vértanúja, szobrát 1937-ben eltávolították, 1942-ben visszahelyezték, Korschelt Miklós (1900-1982) pecséttel jelzett vintage fotója, 24x18 cm
12375.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1954 Kotnyek Antal (1921-1990): Katonák ismerkednek Eger belvárosával, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 18x18 cm, 24x18 cm-es fotópapíron
12376.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960 Budapesti belváros két szolgálatos rendőrrel, jelzetlen életkép Kotnyek Antal (1921-1990) hagyatékából, 18x24 cm
12377.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1944 Katonai alakulat, Szentpéteri Tibor más témájú fotói között talált, jelzés nélküli fénykép, 18x23 cm
12378.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1950 Körmendy Imre: Ez tényleg nem is olyan rossz! Fotó, jelzés nélkül. Oldala kissé sérült. 17,5x24cm
12379.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1955 Körmendy Imre: Évák. Fotó, jelzés nélkül. 26x30cm kemény kartonon
12380.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970 Magyar Alfréd: Üdülők, feliratozott fotóművészeti alkotás, 14x24 cm
12381.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF