Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 272
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1119345
10025
240
Lucas Cranach, (1472-1553) és Albrecht Dürer (1471-1528), fametszetek (1800-as évek vége), 2db,jelzés nélkül, papír, cca 21x13cm 1120768
10026
240
Csabai Ékes Lajos (1896-1944): Lány kosárral. Fametszet kartonra kasírozva, jelzett a metszeten, papír, 9,5x4,5 cm
1119306
10027
240
Csabai Ékes Lajos (1896-1944):Art deco hölgyek padon (cca 1920), fametszet kartonra kasírozva,dúcon jelzett, papír,11x12cm
1119296
10028
240
Csabai Ékes Lajos (1896-1944):Anya gyermekével (cca 1920), fametszet kartonra kasírozva,jelzés nélkül, papír,13x11cm 1120923
10029
240
Csapó jelzéssel: Park részlet. Akvarell, papír, több helyen foltos, üvegezett keretben, 60×80 cm
1013772
10030
240
1119290
10031
240
Csillag József (1894-1977): Bordighera, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×17 cm 1103032
10032
240
3200
Csisztu Mihály (1933-2008): Mufflón csapat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×36 cm 1121792
10033
240
Csohány Kálmán(1925-1980): Enteriőr. Rézkarc, papír, jelzett, 14×13 cm
1116472
10034
240
Csók jelzéssel: Csendélet virágokkal, olaj,vászon, díszes, sérült fa keretben, 38,5×48,5 cm 1119371
10035
240
Csöre Erzsébet (1896-?): Az öregúr (cca 1920), fametszet, papír, jelzés nélkül, 13x10cm
1120196
10036
240
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halásztanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF