Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 128

1987. "János ünnepély IV. kispályás labdarúgás" jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) + 1988. "Elastic Rallye Sprint Kaposvár" jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) T:2
30552.

Rufpreis:
800 HUF

1988. "XII. Országos Akvarista és Terrarista Napok - MATOE Békéscsaba 1988" Br emlékplakett (78mm) T:2,2-
30553.

Rufpreis:
800 HUF

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,7g/0.925/40mm) T:2 (PP) kis ph.
30554.

Rufpreis:
5 000 HUF

2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP
30555.

Rufpreis:
1 200 HUF

2001. "100 éves az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - Dr. Korányi Frigyes / Alapításunk emlékére 1901-2001" Br emlékérem használt állapotú dísztokban T:1-
30556.

Rufpreis:
800 HUF

2009. "Királyi Párok - István és Gizella, Mátyás és Beatrix, Ferencz József és Erzsébet" 3db klf ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP
30557.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "MGM RADAX - 25 év" zománcozott fém plakett (109mm) T:2
30558.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Magyar aranypénzek utánveretben - 1848. V. Ferdinánd dukát" aranyozott rézötvözet utánveret (replica) T:P
30559.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Faller Károly 1857-1913" kohómérnök, Br plakett csavaros hátlappal (61x44,5mm) T:3
30560.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Budapest" Br vadászplakett. Szign.: VF (100mm) T:1-
30561.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Világ bélyegcsodái / Monaco 1920. 5F + 5F" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (21,4x24,8mm) T:PP
30562.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Szőlész-Borász" Br emlékérem (50mm) T:2
30563.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF