Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 128
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1110706
30552
239
Hungarian commemorative medallions
Numismatik
1987. "János ünnepély IV. kispályás labdarúgás" jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) + 1988. "Elastic Rallye Sprint Kaposvár" jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) T:2
1102148
30553
239
Numismatik
1988. "XII. Országos Akvarista és Terrarista Napok - MATOE Békéscsaba 1988" Br emlékplakett (78mm) T:2,2- 1107982
30554
239
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,7g/0.925/40mm) T:2 (PP) kis ph. 1095785
30555
239
Numismatik
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP
1112122
30556
239
Numismatik
2001. "100 éves az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - Dr. Korányi Frigyes / Alapításunk emlékére 1901-2001" Br emlékérem használt állapotú dísztokban T:1- 1090893
30557
239
Numismatik
2009. "Királyi Párok - István és Gizella, Mátyás és Beatrix, Ferencz József és Erzsébet" 3db klf ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP
1112046
30558
239
Numismatik
DN "MGM RADAX - 25 év" zománcozott fém plakett (109mm) T:2 1108274
30559
239
Numismatik
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - 1848. V. Ferdinánd dukát" aranyozott rézötvözet utánveret (replica) T:P 1111955
30560
239
Numismatik
DN "Faller Károly 1857-1913" kohómérnök, Br plakett csavaros hátlappal (61x44,5mm) T:3 1111887
30561
239
Numismatik
DN "Budapest" Br vadászplakett. Szign.: VF (100mm) T:1- 1074298
30562
239
Numismatik
DN "Világ bélyegcsodái / Monaco 1920. 5F + 5F" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (21,4x24,8mm) T:PP
1112670
30563
239
Numismatik
DN "Szőlész-Borász" Br emlékérem (50mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF